Bazalta bruģi zemu

Bez Granīts ir bazalta no visbiežāk izvēlētā akmens ja melns, tumši pelēka vai kokogles pelēks plāksteris ir vēlama. Lielākā daļa bazaltu virsmas krāsa ir vienāda un ieslēgumi ir ļoti reti. Bazalts visvairāk atgādina tās vulkānisko izcelsmi.

Dekoratīvie elementi patina

Dabiski veidoti sešstūrainu balasta kolonnas tiek sadalītas, izdalot bazaltu. Uz to virsmām biežu brūnā vai biežāk pelēkā patina bieži veidojas gadu tūkstošiem gadu. Šie bruģakmeņu daļas noguldījumi veido gaišas krāsas virsmas traipus, kas vizuāli atgādina neregulāru putekļu slāni. Tumšā pamatkrāsa pelēkā līdz melna vienmēr dominē. Perfekta viendabība bez patina saķeres tiek panākta, trauslās virsmas pulēšanai. Bazalts veido spīdumu, kas izceļ metālisko antracīta aspektu. Līdzīga ietekme rodas pēc ilga nodiluma ar nodilumu, kas atbilst lētai un vienmērīgai pulēšanai. Bruģakmeņi veido gludu virsmu, kas noved pie slidināšanas, kad ir slapjš. Tādēļ bazalta apmetums ir mazāk piemērots slīpumu novietošanai.

Iespējama precīza apstrāde

Starp visiem dabiskajiem akmeņiem, bazalts ir viens no labākajiem bruģakmeņiem, uz kuriem jāstrādā. Lūzumu virsmas var iestatīt ļoti precīzi, un lielākā daļa piegādātāju pārdod bazalta bruģa akmeņus koniskajā formā. Tādējādi bruģakmeņu uz to pašu jomu, no kuras tie varētu sasniegt ar kubiskā kuba forma, bet samazina svaru uz kvadrātmetru bazalta. Tas rada blakus lielajai bazalta klātbūtnei, vēl viena izmaksu priekšrocība, jo parasti dabiskais akmens tiek piedāvāts pēc svara cenas. Bruģakmens, kas izgatavoti no granīta sākuma cenās aptuveni 250 eiro par tonnu, kas atbilst, atkarībā no individuālā akmens lieluma ko teritorijā trīs līdz astoņiem kvadrātmetriem. Bruģakmens, kas izgatavoti no bazalta bieži apvienoti ar citiem dabīgiem akmeņiem un papildina viens otru, piemēram, kopā ar līdzīgi dārgu smilšakmens ļoti labu. Gabbro nav bazalts.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru