Izveidojiet nerūsējošā tērauda žogu no saliekamām detaļām sev

Viens no ideālākajiem materiāliem, lai izveidotu žogu pats, ir nerūsējošais tērauds. Protams, augstas kvalitātes materiāls ir tā cena, taču ir jāņem vērā, ka tiek radīta pienācīga žogu komplekts, kas ilga divdesmit gadus ilgu laiku. Daudzi amati un pildījumi ir pieejami tirgū.

Gatavās detaļas ar stiprinājuma ierīcēm novērš pļaušanu

Nerūsējošā tērauda žogu var viegli uzstādīt, pateicoties lielajai amata izvēlei un gataviem pildījumiem. Ja amata vietas stabilizējas fondos, žogs ir gandrīz neiznīcināms. Tomēr ir viena detaļa, kas jāievēro. Tiešais kontakts starp betona stiprinājumiem un nerūsējošo tēraudu var izraisīt koroziju, kas var arī sabojāt nerūsējošā tērauda detaļas.

Lai novērstu sakausējuma bojājumu risku un pīšanas radīšanu būvniecības laikā, detaļām jābūt saliekamām ar sagatavotiem piestiprināšanas punktiem un attiecīgajiem izmēriem. Jebkura nerūsējošā tērauda loksnes griešana, frēzēšana vai urbšana rada pīšanas risku.

pēc iespējami viendabīgām šuvēm

iepriekš sagatavotas amata vietas un pildījumi, kas pieejami aparatūras veikalos un būvmateriālu veikalos, ir kvalitatīvu produktu gadījumā pilnībā aizsargāti pret koroziju. Tie ietver stieņus, balsts un loksnes, kā arī caurumus, cilpiņas un citus gatavotos piestiprināšanas punktus. Lielākajai daļai iegremdēšanas vannu sastāvdaļu ir pilnībā nodrošināta aizsardzība pret koroziju tādā pašā veidā. Tie ietver, piemēram, anodēšanu un aplikāciju.

Ja detaļas un sagataves ir savienotas ar metināšanu, rūpīgi jāuzmanās, lai šuves būtu "sapludinātas" ar attiecīgo izstrādājumu un veidotu virsmas vienību. Ja tas tā nav, tad šuvēm jābūt vismaz izlīdzinātām un nodrošinātām pret koroziju.

Nepieciešams augstais sakausējums

Piemērotiem nerūsējošā tērauda izstrādājumiem būtu jāizmanto tikai no nerūsējošā tērauda izgatavotiem auklas un pildījumi. Cinkotais nerūsējošais tērauds jāizgatavo no korozijizturīgas sakausējuma, jo no ārpuses nav iespējams izvairīties no skrāpējumiem un nerūsējošā tērauda žogu virsmas bojājumiem.

Padomi un ieteikumi Uzstādīšanas laikā ievērojiet pastāvīgi augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda piederumus. Izmantojiet tikai skrūves, uzgriežņus un paplāksnes, kas vienmēr tiek klasificētas kā nerūsējošā tērauda sakausējumi.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru