Aprēķiniet smilšu kaļķa akmens

Kaļķa smilšakmens ir ļoti labvēlīgs un daudzās jomās ļoti izdevīga alternatīva klasiskajiem ķieģeļiem. Šeit jūs uzzināsiet visu, kas ir vērts zināt par kaļķakmeni un tā apstrādi, kā arī par aktuālajiem piedāvājumiem no izvēlētiem tirgotājiem.

Pamatinformācija

Smilšu-kaļķu ķieģeļi vienmēr ir lētāki nekā ķieģeļi - tas ir saistīts ar to, ka tās ražošanai nepieciešams ievērojami mazāk enerģijas. Salīdzinājumā ar parastajiem ķieģeļiem, smilšu-kaļķu ķieģeļiem ir tikai viens trūkums: tā siltuma vadītspēja ir ļoti augsta. Tas padara to par piemērotu ārējām sienām tikai nosacīti, jo augstāka siltuma vadītspēja un daudz augstākas kvalitātes izolācija būtu nepieciešama - un tas ir daudz dārgāks.

kaļķa smilšakmens ir salīdzinoši smags - tikai mazāki akmeņi var manuāli sienu uz augšu, uz lielākiem akmens svaru - apmēram 25 kg - parasti lieto šķērso slaidu pozicionēt akmeņus. Par šo smilšu-kaļķu ķieģeļu var sienu ar plānas gultu javu, un tās augstu spiedes stiprību sienām parasti var izrādīties plānāks.

Pašreizējais piedāvā caurumotu ķieģeļu 8 DF
11.5 x 50 x 24 cmkalksandstein-discount.de1.36 EUR / gab
KS DF 240 x 115 x 59 mmdomapor.de352 EUR / 1000
Solid bloks 8 DF
11.5 x 50 x 24 cmkalksandstein-discount.de1., 3. DF 240 x 175 x Kas astotais 68 EUR / gab
KS 113 mmdomapor.de684 LVL / 1000 gab.

pērkot ? / Ieteikumi

Tāpat kā visi citi būvmateriāli, kaļķa smilšakmens ir standartizēts ar spiediena izturību un blīvumu. Arī dažām konstrukcijām ir normatīvi noteikumi attiecībā uz sienu biezumu, nepieciešamo akmeņu stiprību un to īpašībām. Tādēļ vienmēr jāpārliecinās, ka projektam tiek izmantoti pareizi akmeņi.

Tāpat kā daudzos citos būvmateriālos, celtniecības materiālu tirdzniecībā parasti ir skaidra priekšrocība smilšu kaļķu ķieģeļu iegādē. Pateicoties parasti lielajai daļai smilšu kaļķu ķieģeļu svara, paletes piegāde bieži ir vērts pat tad, ja faktiskais pieprasījums ir nedaudz mazāks.

Sīkāka informācija par tēmu:

  • Pārskats piemērojamajiem standartiem smilšu-kaļķu ķieģeļu: LINK
  • informācijas lapu Vācijas asociācija smilšu-kaļķu ķieģeļu nozares eV: LINK
  • rakstu Vikipēdijā: LINK
  • KS-Info GmbH un Hans Rich: kaļķa smilšakmens. Mūra grunts. Vbt Verlag Bau u. Tehnoloģija, 2004 (lejupielāde, pdf)
Lieliski piemērots lietošanai iekštelpās Kaļķakmens ir lieliskas īpašības lietošanai telpās: augsta izturība, teicama siltuma vadītspēja un augsta skaņas izolācija. Tas padara to par iekšējām sienām ļoti lētam un izdevīgam būvmateriālam, pat ar statisku ielādi sienas var tikt plānākas ar smilšakmens ķieģeļiem un ir lētākas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru