Lukarn - 8 popularnych rodzajów

Pokrycia okienne budowlanych przynieść dodatkowe światło, aw niektórych przypadkach przyrost przestrzeni pod dachem. Ale akademik musi koniecznie pasować do domu i dachu. Dlatego oferujemy przegląd ośmiu najpopularniejszych form mansardowych.

typy lukarn Dormer powinny być tak doskonałe, jak to możliwe dopasować do stylu domu i istniejącego pokrycia dachu. Na przykład bawiący się mały mansardek nie chce dopasować do najnowocześniejszego prostego budynku.

Choć niektóre formy mansardowe raczej oczywiste dopasować konkretny typ dachu, wiesz z innymi formami Gaube początkowo bardzo mało, aby rozpocząć.

To z pewnością obejmuje zużytą mansardę siodłową. Wiele małych powierzchni dachowych, które pojawiają się w tym mansardowe, mansardowe dużo pracy przez wykwalifikowanych dekarzy i tym samym wysokie koszty w niskim zysku światła.

trapezowej i łukowate lukarn

Zarówno mansardowe trapezowej i łukowate lukarn można znaleźć dzisiaj bardziej nowoczesnych stylowych domach, podczas gdy mansardowe szopa jest mniej używany. Ale wynika to również z wysokich kosztów konwersji w obszarze dachu.

Podobnie jak holowana lukarna, trapezowy lukarny powoduje również wysokie koszty i dużo pracy. Ona również zaczyna się tuż pod grzbietem, wznosząc się z dachu. W rezultacie wiele trzeba zmienić i przerobić w belkach i listwach więźby dachowej.

Okna dachowe w widoku ogólnym

Oto mały przegląd lukarny. Gołąb jest często mylony z maczugą nietoperzy. Jednak jej grzbiet jest zwykle znacznie szerszy niż w dormer nietoperza.

  • rzucić mansardowe wskazał mansardowe grzbiet mansardowe
  • czterospadowy grzbiet mansardowe
  • trapezowy mansardowe łukowe lukarn bat mansardowe
Hecht Gaube Tips & Tricks Pokażmy kilka rysunków komputera, na którym jest zamontowana nowa mansardowe na dachu. W ten sposób można uniknąć drogich błędów i naprawdę można znaleźć rodzaj lukarny, który idealnie pasuje do Twojego domu.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz