Atvilktne zem darba virsmas - 3 risinājumi

Jums nekad nav pietiekami daudz atvilktņu. It īpaši virtuvē katrā atvilktnē ir svarīgi novietot visus mazos traukus, kas būtu jāsaglabā pēc iespējas tuvāk rokām. Ir lietderīgi nodrošināt neizmantoto vietu zem darba virsmas ar atvilktni. Tas ir iespējams arī vēlāk ar īpašām sliedēm.

Virtuves Builders vai Do-it-Yourselfers

Daži virtuves piegādātāji jau ir atrisinājuši problēmu un piedāvāj labas un kvalitatīvas atvilktņu sistēmas zem darba virsmas. Diemžēl šīs sliedes vēl nav pieejamas katrā datortehnikas veikalā, un dažas no tām arī nav individuāli pielāgojamas.

Kā DIY entuziasts, problēmu var viegli atrisināt, ja ne tik eleganti. Šajā gadījumā izmantojiet vienkāršus plaukta leņķus, lai piestiprinātu divus plāksnītus atvilktnes platuma attālumā zem darba virsmas. Starp šiem dēlīšiem tiek piestiprinātas samērā parastās atvilktņu sliedes. Tādā veidā jūs varat stingri un droši instalēt katru lielo atvilktni.

Dažādi risinājumi

Ja jūs nevarat atrast to, ko meklējat parastajā virtuvē, varat rīkoties ar ēdināšanas vajadzībām. Šeit ir papildu atvilktnes zem darba virsmas parastajā vietā. Tāpēc šajā jomā ir izstrādātas diezgan spēcīgas dzelzceļa sistēmas.

Arī darbnīcai ir līdzīgas atvilktņu sistēmas. Šeit ir komplekts atvilktne un pārklājums, ko pārdod kopā. Pārsega plāksnīte ir atvilktnes augšējā mala un darbojas kā sliedes sistēma. Plāksni var pieskrūvēt vairākās vietās ar darba virsmu. Tā rezultātā šādā atvilktnē ir arī diezgan smagas lietas, piemēram, galda piederumi vai pilnīga nazu kolekcija. Visbeidzot, šī atvilktņu sistēma bija paredzēta, lai uzglabātu pat smagus darbarīkus.

  • Atvilktņu sliedes virsbūve
  • Sānu paneļi ar plauktu leņķiem
  • Ēdināšanas piederumi / darbnīcu prasības
Padomi un triki Pirms atvilktnes uzstādīšanas zem darba virsmas pārliecinieties, ka novērtējat nākamo satura svaru. Ja tajā atrodas visu galda piederumu kolekcija, tad rodas diezgan daudz svara. Ja tad atvilktne tiek piestiprināta pie darba virsmas ar tikai nedaudzām skrūvēm no apakšas, skrūves drīz vien saplēsies. Visbeidzot, skrūves nedrīkst būt pārāk garas, tādēļ tās nenokļūst no darba virsmas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru