Māja ar pagrabu palielina mājokļa vērtību

Aptuveni ceturtdaļa no visiem ēku īpašniekiem Vācijā atsakās no pagraba izmaksu dēļ. Tomēr tas maksā daudz vietas un dzīvojamās platības virszemes stāvos. Turklāt tālākpārdošanas vērtība samazinās, un ārkārtas gadījumos māja vēlāk nav pieejama.

Tieša un netieša kosmosa apgūšana

Par māju ar pagrabu ir svarīgs arguments ne tikai tieši pieejamā telpā pagrabstāvā. Jāņem vērā, ka ir nepieciešamas telpas, kas mājā ir neaizstājamas, un bez pagraba ierobežo normālu dzīves telpu. Papildus apkures sistēmai veļas mazgātava ir tipisks piemērs. Turklāt, lai atrastu jebkuru pārtikas produktu no Ziemassvētku rotājumiem līdz darbarīku alternatīvām.

Arhitekti un būvniecības eksperti novērtē izmaksu un ieguvumu attiecību pēc izmaksām un vietas pieauguma. Par būvniecības izmaksām, kas ir par desmit līdz 15 procentiem lielākas, ēka tieši un netieši gūst no trīsdesmit līdz četrdesmit procentiem papildu platības. Atkarībā no pagraba, māja var augt kopā ar ģimeni. Plaša lieta ir bērna pusaudža mājas attīstīšana.

Lietošanas iespējas

Papildus uzglabāšanas un uzglabāšanas vietām, ar pagrabstāvu māju var uzstādīt un uzstādīt dažādus lietošanas paplašinājumus.

  • sauna ar vai bez vannas, auksta duša vai dzesēšanas baseins.
  • Hobijs vai amatniecības pagrabs vai mājas darbnīca.
  • sporta zāle ar lielu aprīkojumu, piemēram, štancēšanas soma, velotrenažieris vai svara stends.
  • Viesistabas ar vai bez privātas vannas istabas.
  • Ēdiens un vīna pagrabs, lai pareizi uzglabātu.
  • Velosipēdu uzglabāšana ar remonta aprīkojumu, piemēram, balansēšanu un rezerves daļu noliktavu.
  • pētījums par netraucētu darbu.
  • mēģinājumu telpa vai mūzikas studija ar pietiekamu skaņas izolāciju.
Padomi un triki Kad esat nolēmis uz māju ar pagrabu, plānā ņemiet vērā telpas augstumu. Minimālais nepieciešamais 2,40 metriem telpu augstums plus siltumizolācija maksā tikai nedaudz vairāk. Tātad vēlāk, pagrabā pārvēršana dzīvojamajā telpā ir iespējama jebkurā laikā.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru