Kā es varu profesionāli izjaukt manu dīvānu?

Šāds vidējais dīvāns ne tikai ir pienācīgs svars, tas ir arī diezgan liels. Pārvadāšanas laikā tas nedrīkst šķērsot šauru kāpņu telpu vai arī tas neatbilst piekabes aizmugurē. Par laimi lielas sēdvietas parasti var izjaukt, pat ja tas no pirmā acu uzmetiena nav acīmredzams.

Nav atrasta demontēšana? Atrast nākamo!

Jūs, iespējams, jau ir apskatījis, kā vislabāk diskontēt savu dīvānu un neko nekonstatēju. Bieži vien vietas ir labi slēptas, kur mēbeles ir ieskrūvētas vai salikti kopā!

Tieši tāpēc ir pienācis laiks meklēt! Vislabāk ir pilnībā pagriezt savu dīvānu un apskatīt to no apakšas, lai noskaidrotu, vai vēl nav vēl kāda tā izjaukšanas ceļa. Aussch Meklējiet zip vai velcro stiprinājumus un snaps! Starp tiem bieži ir ieskrūvēts vai savienotāji, kurus var atrisināt salīdzinoši ātri. Zer Izjauciet dīvānu pēc iespējas vairāk atsevišķu daļu: kā tas darbojas!

Ja jūs vēlaties, lai "get uz leju" savu gultu, jo ir iespējams, tad jūs varat darīt daudz vairāk: šeit ir maz rokasgrāmata visiem sekmīgajiem gultas sprāgstošo:

Vispirms nolieciet gultā uz muguras un skatīties, lai redzētu, vai pēdas demontējamas , Dažreiz tie tiek piestiprināti, bet visbiežāk tiek pieskrūvēti.

Ja atsevišķie sēdvietu elementi ir atdalīti, tas būs laiks to izdarīt. Tas padara daudz vienkāršāku "rokturi" dīvānam.

  • Dīvāna apakšpusē varat arī mēģināt atsaukt vāku, kas bieži tiek piestiprināts ar skavām. Zem auduma ir visi atzveltnes, kuras jūs atinstalējat pēc šī "izjaukšanas".
  • Apmales tagad var noņemt galvenokārt, bet dažreiz tie ir jāizgriež ar lietderīgo nazi.
  • Varbūt tagad varat pat izjaukt atsevišķu elementu ķermeni un noņemt atsperes. Daži dīvāni var tikt izjaukti tik pilnīgi, ka galu galā paliek tikai "mazi".
  • Padomi un triki Kad esat pilnībā izjaucis savu dīvānu, varat arī pārbaudīt, kuras detaļas jau var būt bojātas vai nolietotas vai nodilušas. Uzmontējot jaunajā vietā, jums jau ir piemērota nomaiņa!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru