Kā sienu krāsas var noņemt no koka?

Dažreiz tas vienkārši notiek: suka aizsprosto un nokrāso skaisto koka griesti, lai gan to nevajadzētu krāsot vispār! Vai arī kādam koka piederumam jau ir sienas krāsa, kas bez šī vainas izskatīsies daudz labāk. Protams, ir vairāki veidi, kā noņemt šos plāksnītes vai sukas no koka: mēs tos kopā izpētām.

Kādi līdzekļi ir paredzēti, lai saglabātu koksni, kas ir piesārņota ar sienu krāsu?

Pirms sienas krāsas žāvēšanas, labākais veids, kā atbrīvoties no nevēlamiem burbuļiem, ir atbrīvoties no nevēlamiem burbuļiem: ja tā ir normāla emulsijas krāsa, to vienkārši noslaukiet ar ūdeni.

Tomēr šāda sienas krāsa izžūst ūdensizturīgi un to vairs nevar noņemt no koka, atstājot nevienu atlikumu pēc dažām minūtēm. Pēc tam, "grūtāk" nozīmē, ir pieprasījums, gan mehāniskās, gan ķīmiskās.

Turpmāk mēs vēlētos paskaidrot šīs dažādās tīrīšanas procedūras detalizēti, lai sniegtu jums plašas iespējas.

Detalizēti: kā izaicināt sienas krāsu uz koka!

  • Dažreiz ir iespējams uzbriest koku un krāsot ar ūdeni tā, lai tie būtu viens no otra. Uz ilgu laiku uzlieciet siltu, mitru drānu, un pēc tam mēģiniet noslaucīt vai nokrāsot krāsu. Tad ļauj viss labi izžūt.
  • sildiet sienu krāsu ar izplūdušo gaisu tā, lai tā būtu mīksta un to var noņemt ar lāpstiņu. Uzmanību: Nekrājiet virsmu!
  • Gludas koka virsmas var viegli noslīpēt ar slīpmašīnas vai slīpēšanas bloku, tādējādi viegli noņemot no koka sienas krāsas.
  • Ja tā ir emulsijas krāsa, izmantojiet speciālu ķīmiskas krāsas noņēmēju, lai mīkstinātu krāsu tik daudz, ka to var viegli noņemt ar lāpstiņu.
  • nejūtīgas koka virsmas var arī attīrīt ar pot sūkli vai pat tērauda vilnu, jo īpaši, ja vēlaties jebkurā gadījumā pabeigt substrātu.
  • uzmanīgi ar skalpellu uzmanīgi nokrāsojiet nelielas plankumus, iespējams, ka plānslāņa atlikumus iespējams noņemt ar nitro-šķīdinātāju vai spirtu.
Padomi un trikiPēc tam, kad jūs pilnībā noņemat no sienas savu sienu krāsu, pārbaudiet izvēlēto aģentu vislabāk par diezgan slēptu nelielu paraugu. Rūpēties, lai nesabojātu substrātu!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru