Kā jūs varat piepumpēt gaisa matracis bez sūkņa?

Tas ne vienmēr ir gaisa sūknis, kad pietrūkst gaisa matrača. Inflācija ar muti ir ļoti nogurdinoša un bieži izraisa reiboni. Zemāk uzziniet, kādas alternatīvas metodes ir pieejamas gaisa matrača piepūšanai.

metodes palielina gaisa matrača

jums nepieciešams gaisa sūkni nav obligāti, ja jūs vēlaties, lai uzpūst savu gaisa matracis, pat tad, ja tas ir noteikti ir ātrākais veids. Šīs mājsaimniecības ierīces un līdzekļi palīdzēs jums uzpūst savu gaisa matracis bez sūkņa:

  • atkritumu maiss
  • fēnu
  • velosipēdu sūknis
  • putekļsūcējs

Ar atkritumu maisā, gaisa matracis uzpūst

no četrām metodēm, tas noteikti ir nogurdinošs, bet tas ir jautri un jo īpaši, ja Jūs esat kempings, diez vai jums būs matu žāvētājs vai putekļsūcējs.
Viss, kas Jums nepieciešams, ir izturīga, hermētiskā atkritumu maisa un kādu laiku. Tad rīkojieties šādi:

1. Aizpildiet atkritumu maisu ar gaisu.

Sūtiet atkritumu maisu pa gaisu tā, lai tā piepūstos. Tad aizveriet atveri un izveidojiet caurulei līdzīgu muti.

otrais atkritumu maiss noteikt

Atveriet vārstu, gaisa matrača un nodot to cauruļveida muti Jūsu atkritumu maisā uz atvēršanu. Aizveriet maisu pēc iespējas hermētiskāk, cik vien iespējams, pie vārsta un turiet to visu procesa laikā. Varat arī ierakstīt tos ar lentu vai lentu, bet jums tas viss būs nepieciešams noņemt.

3. Iztukšojiet atkritumu maisu.

Tad iztukšojiet gaisu atkritumu mašīnā, rūpīgi noliecies uz tā. Neļaujiet atvēršanai iet! Putns 4. Atkārtojiet

atkārtojiet procesu, līdz gaisa matracis ir pilns.

uzpūst gaisa matracis ar fēnu Vēlaties uzpūst piepūšamais matracis mājās vai dārzā, tas ir labs veids. Viss, kas Jums nepieciešams, ir matu žāvētājs ar aukstu lieces iespēju un strāvas kontaktligzdu, lai to pievienotu. Ja jums ir vairāki pielikumi jūsu matu žāvētājam, izvēlieties šaurāko. Tad ievietojiet matu žāvētāju pēc iespējas tuvāk vārsta atvērumam un izpūtiet sausu visaugstākajā līmenī. Gaisa matracim vajadzētu lēnām piepildīt ar gaisu. Lai panāktu ātrāku rezultātu, jūs varat ar Fēhnöffnung līmi piestiprināt pie skrūves, lai samazinātu gaisa zudumu.

Ar velosipēdu sūkni mākslīgi palielinātu gaisa matrača

Vairums velosipēdu sūkņi ir vairākas esejas un droši atbilst vienam no viņiem savā gaisa matracis vārstu. Ja tas tā nav, varat mēģināt noslēgt vārstu ar gleznotāja skavām, izolācijas lenti vai tamlīdzīgi. Auf Putekļsūcēju gaisa matracis ar putekļu sūcēju

Putekļsūcēju var izmantot dažādos veidos, lai piepildītu gaisa matraci ar gaisu. Kad jūs palielināt savu gaisa matracis ar putekļu tīrītāju, mēs detalizēti paskaidrojam un soli pa solim šajā rokasgrāmatā.

Padomi un triki Ja jums nav neviena no iepriekš minētajām priekšmēm pie rokas, jums nav citas izvēles, kā tikai palielināt gaisa matraci ar muti. Šeit ir paskaidrots, kā to izdarīt un kā novērst reiboni.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru