Kā būtu saliekamā māja izolēta?

Vai jūs interesē saliekamā māja? Īpaši svarīgs šī dizaina aspekts ir laba izolācija: tā nodrošina pietiekamu enerģijas patēriņu un rada patīkamu atmosfēru. Šajā rakstā jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina par saliekamās mājas izolāciju.

ieguldījums ir vērts

ne tikai ārējā siena, bet arī logi, aklo kastes un priekšējās durvis izdala siltumu. Šeit jums jāpārliecinās, vai visas plombas atbilst to mērķim un vajadzības gadījumā tos aizvieto. Sakarā ar to, ka: ja māja nav pilnīgi saspringta, siltums "meklē" vājus punktus un kopējā ietekme tiek samazināta.

putuplasta - vislabākais izolācijas materiāls?

Populārākais izolācijas materiāls joprojām ir putuplasta: sakarā ar neticami lielu gaisa saturu apmēram 98%, tas ir spējīgs droši izolēt. Tomēr pastāv atšķirība starp izolāciju un siltuma uzglabāšanu. Faktiski sauc par polistirolu, šis materiāls arī izolē pret saules siltumu un tādējādi nodrošina, ka ūdens var izvairīties tikai iztvaicējot.

Tā rezultātā veidojas kondensāts, kas ilgu laiku nodrošina sienu mīkstināšanu. Tas noved pie zemākas spējas uzglabāt siltumu. Lietderīga alternatīva putuplasta ir koka šķiedru plāksnes. Tie novērš termisko atsaistīšanu un nodrošina mitruma apmaiņas veselīgu līmeni.

Kopsavilkums

Tabulā apkopota informācija par izolācijas kopā vēlreiz:

  • izolācija ārsienu elementāru
  • Pat logu slēģus kastes un durvju jāizolē
  • Kokšķiedru sniegt uzlabota gaisa apmaiņa
  • Laba izolācija nodrošina energoefektivitāti un patīkamu atmosfēru
Tips & triki rūpes Jūs jau esat būvniecībā laba izolācija; Jums nevajadzēs pavadīt papildus laiku
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru