Tīrīt mākslīgo ādas dīvāns profesionāli

Dzīvo Dīvāns ādas imitācija vizuāli padara patiešām jauku iespaidu - un labākais no visiem dzīvniekiem paliek mierā! Tomēr labajam gabalam ir nepieciešama īpaša uzmanība, lai saglabātu labu formu. Vienmēr piesardzīgi jātīra mākslīgais ādas dīvāns un jālieto maigi līdzekļi, lai izvairītos no virsmas bojāšanas.

Šie instrumenti ir piemēroti attīrīšanai sintētiskās ādas

līdzekļiizmantošana
virtuves dvieļiātri tīrīšana avārijas
putekļsūcējs ar apdaremaiga atsūkšana cietvielas
mīkstu drāniņuslapjš noslaukot
mazgāšanas līdzeklis (bezkrāsains)šķīdināšanai taukiem
Art Lederbalsamuz atsvaidzinošu krāsas un
impregnēšanai savienība audumaaizsardzībai pret piesārņojumu

izskatu: jūsu ādas imitācija dīvāns parasti nepieciešams maz īpašas kopšanas līdzekļi, tikai normāls, kopīga saimniecība nozīmē pieskarties netīrumus. Bet mākslīgā āda balzams pielīp ārā no saraksta, līdz ar to, dīvāns kļūst ilgtspējīgi efektīvu impregnēšana.

Cik bieži vajadzētu tīrīt manu ādas dīvānu?

par mākslīgo ādas virsmu, lai savāktu putekļus diezgan ātri, tāpēc mēs iesakām jums sūkāt gultu reizi nedēļā, un spēlē gaisa ģitāru un mitras tīrīt off. Protams, jums vajadzētu noņemt svaigus plankumus uzreiz pēc to izveidošanās.

Piesūcināšanai ar mākslīgās ādas balzāmu nav tik bieži: Paskatieties rokasgrāmatā par savu produktu, lai noskaidrotu intervālus, kas ir nepieciešams, ārstēšana. Parasti attālums ir vairākas nedēļas. Lai izmantotu balzamu:

  • vispirms rūpīgi jāiztīra ādas dīvāns. Leicht Viegli samitriniet mīkstu drāniņu. Darauf Uzklājiet mākslīgo ādas balzamu uz tā.
  • Darbiniet balzamu apļveida kustībā.
  • Izmantojiet virtuves dvieli, lai noņemtu lieko materiālu.
  • Ievietojiet akas ar mīkstu ādas suku.
  • Vienmēr ievērojiet lietošanas instrukcijas, ko izmantojat, un kas var saturēt atšķirīgu informāciju. Vairumā gadījumu mūsu rokasgrāmatā ir jābūt patiesai.
  • mitrās salvetes kā slepeno ieroci pret traipiem

ieēdušos traipus bieži var izņemt samērā labi ar mitrās salvetes zīdaiņiem. Jebkurā gadījumā tas nekaitē, ja šāds iepakojums vienmēr ir gatavs lietošanai avārijas situācijā. Jums vispirms ir jāatstāj traipu mazliet zem auduma.

Tips & triki Nelietojiet Make Your Leatherette dīvāns pēc iespējas tiešā saules gaismā vai aizsargāt to ar segām un spilveniem pret UV starojumu. Pretējā gadījumā virsma varētu balināt pārāk ātri!

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru