Vai jūs varat padarīt krāsas spriegošanas segu pats?

Remodeling Jūsu griesti izskatīsies elegants un glīts, bez jums, kam gleznot atkal pēc dažiem gadiem? Šajā gadījumā, uzstādīšana lakas uzvelkamie griesti piedāvājumiem, kas būtu iztīrīti lielākais starp laikiem, bet citādi nav nepieciešama īpaša aprūpe. Vai šādu segu var izgatavot ar rokām, vai jums ir vajadzīgi profesionāli amatnieki? Montieren Savāciet krāsas stiprinājuma segu: kā tas darbojas?

Ja jūs vēlaties, lai jūsu stiept griesti gleznot pats, tad mēs iesakām jums iegūt detalizētu uzstādīšanas instrukciju no ražotāja. Principā nav nekas nepareizs, pieņemot ierīci pats, ja pievērsat uzmanību vissvarīgākajiem punktiem.

Vispirms pieskrūvējiet uzlikšanas profilus, kas kalpo kā pamatne krāsas grīdas griestiem. Minimālais apturēšana augstums ir apmēram 1,5 cm, bet ar iebūvētu gaismas, jums ir jāveic dažiem centimetriem lielāka attāluma. Tad, tā iet uz robežas, kas top plēves:

Spanndecken plēve ar speciālām turētājiem augšējiem stūriem no telpas tad noteikt

  • tam, izmantojot sildītāja ventilatora gaisa un plēves pie 40 grādi siltuma
  • plēve ar īpašu pildījumu ap slēdzējierīču profila presses
  • caurumi apgaismojums griezuma
  • pastiprinot rāmis mount un uzstādīt apgaismojumu
  • profesionāļi redzēt šos procesus ir ļoti vienkārši, bet tas noteikti ir labāk, lai kādu pacietību un mieru, lai panāktu patiesi patīkamu rezultātu. Mēs iesakām arī iekāpt vismaz vēl vienu citu darbinieku.

Kurās telpās es varu paši noformēt krāsošanas joslu? Trūkums Krāsu griesti pamatā ir piemēroti visām istabām dzīvojamā mājā, no dzīvojamās istabas vai guļamistabas līdz vannas istabai un virtuvei. Pat ar privātu peldbaseinu var aprīkot ar šo griestu variantu.

Par Laka stiept griesti materiāls ir pilnībā ūdensizturīgs, bet mitrās telpās būtu jānodrošina, ka tur ir pamata veco segu nav ūdens jutīgus materiālus: Pretējā gadījumā pastāv slēpta pelējums!

Tips & triki Tāpat Noteikti uzstādīt jūsu mājās laka stiept griesti telpās, kur gaisa temperatūra nedrīkst būt mazāks - ir par 5 grādiem pēc Celsija. Tā kā pārāk zemās temperatūrās stiepuma griestu plēve ir trausla un var plīsīties.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru