Ādas dīvāns nūjas un taukaini

Dzīvojamās Viens no populārākajiem iezīmes īsta āda, noskaņu, kas ir saskarē ar ādu. Parasti āda ir atdzist pat pie augstām ārējām temperatūrām, nerada svīšanu un uzlīmēšanu. Tomēr vecā āda var būt "taukaina". Tad tas pamazām zaudē šīs īpašības un ādas dīvāna spieķi.

izraisīt ādas tauki gan āda ir brīvus materiāls, tas prasa pamata māsu, tā saņem tā caurlaidība, tās elastību un tās elastību. Neatkarīgi no vispārējiem netīrumiem, piemēram, putekļiem, regulāra saskare ar cilvēka ādu izraisa ādas daļiņu nodilumu. Bez tam, cilvēka ādai ir aizsargājoša ārējā tauku plēve, "peļķes" vairāk vai mazāk tiešā saskarē ar ādu, porām. Haut Ādas taukiem, kas pieskaras ādas dīvānam, tiek nodrošināts stāvoklis, kas pazīstams kā "taukains". Kad tauki iekļūst ādā, regulāra tīrīšana bieži vien nepalīdz. Pat lielākā daļa mājas līdzekļu, kas paredzēti ādas dīvāna tīrīšanai, nevar atbrīvot no ieejas taukus.

Hard tauku uz virsmas virzīt atpakaļ

taukaina āda ir ne tikai slēgta un vairs elpojošs slānis, bet arī maina lieces elastību ādas. Tādējādi tauki mehāniski pielipt iekšējā ādas konstrukcijā. Kamēr tam parasti ir aptuvena ķermeņa temperatūra triecienā, tā atdziest ādā un sacietē.

Patiesībā taukuina ādas dīvāns sastāv no jauktas ādas un cietā virsmas. Kad pēc lietošanas "svaigi" siltie ādas tauki atbilst ādas cietinātajiem taukiem, rodas uzlīmēšanas sajūta. Profesionālie tīrīšanas līdzekļi vismaz augšējā ādas slānī var "atslogot" cietos taukus. Tāpēc ādas dīvāna tīrīšanas ietekme ir ierobežota laikā.

Ja dīvāns iestrēdzis, šādi pasākumi var palīdzēt:

aizņem ādas, izmantojot īpašu dzēšgumija līdzīgu siksna filmas un abbügeln

  • kura attaukošana tīrāku ādu saskaņā ar ražotāja norādījumiem piemērot plakanzivs
  • Mazinātā berzes alkoholu un pēc iedarbības dīvāns suka
  • ādas virsmu jāsamitrina maigi ar siltu ūdeni un suku
  • Tips & Tricks Lai novērstu uzlīmēšanu, jūs varat saīsināt blīvēšanas un kopšanas intervālus bieži saskaroties ar ādu, piemēram, vasarā.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru