Linolejs un dzīves vide

Grīdas segumiem ir ļoti ilgstoša ietekme uz iekštelpu un iekštelpu dzīves telpām. Dzīvojamais komforts, ko var panākt ar linoleja grīdas segumu, un linoleja ietekme uz jūsu mājas veselību ir atrodama šajā rakstā.

Natural Product Benefits

Lai gan linolejs ir rūpnieciski ražots grīdas segums, tas sastāv gandrīz tikai no dabīgiem materiāliem un atjaunojamām izejvielām. Tas padara linoleju par ļoti patīkamu grīdas segumu bez piesārņojuma potenciāla.

dabiskums tomēr neizskatās kā grīdas dēlis. Tas nav pamanāms linolejam. Neskatoties uz mūsdienu modeļiem un dizainparaugiem, tas ir vizuāli neatšķiras no plastmasas pārklājuma.

Skriešanās uz grīdas

Linolejs ir protektora elastīgs un silts. Tas noved pie patīkama braukšanas uz grīdas. Pat vēsākajās telpās grīdas joprojām ir salīdzinoši siltas. Šī ir būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar grūti, aukstu grīdas segumu, piemēram, flīzes. Tr Tomēr protektora elastība stājas spēkā tikai tad, ja slāņa biezums ir atbilstošs, piemēram, ja saskaņā ar linoleju tiek uzklāts korķa slānis.

grīdas seguma ļoti siltumizolācijas potenciāls skaidri parāda sevi un var arī uzlabot iekštelpu klimatu. Kombinācijā ar grīdas apsildi, linolejs darbojas ļoti īpašā siltuma sajūtā.

Piesārņojošās slodzes

Dabīgais linoleja pārklājums neizlaiž piesārņotājus telpā. Sargieties, lai gan, ar pārklājumu linoleju.

Daži ražotāji mēbelē savu linoleju ar plastmasas slāni labākai aprūpei. Daudzos gadījumos tieši šī plastmasas pārklājuma sastāvs nav precīzi noteikts. Tad pastāv briesmas, ka šis pārklājums satur piesārņotājus.

Papildus kaitīgajiem plastifikatoriem, kas ir iekļauti arī PVC grīdā, šķidrumi un citas gaistošas ​​vielas var izbēgt arī no plastmasas aizsargājošā slāņa. Tas parasti notiek istabas temperatūrā.

Ilgstoša iedarbība uz šādiem dūmiem var radīt kaitējumu jūsu veselībai. Uzskata, ka dažas vielas rada vēzi.

Pērkot, vienmēr jāpievērš uzmanība, lai iegādātos kā nepārklātu vai dabiski pārklātu linoleju (vasku).

Higiēnas efekts

Linolejs inhibē baktēriju augšanu. Tas arī palīdz uzlabot higiēnu dzīves telpā. Mazākā apjomā linolejs ir arī fungicīds, tas ir, tas kavē sēnīšu augšanu. Tā rezultātā linolejs kā grīdas segums arī palielina mājas veselību.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru