Linoleja grīdas dēļi un alternatīvas

Linolejs ir pierādīta grīdas segums vairāk nekā simts gadus, ar izcilu izturību un labu materiālu īpašībām. Tomēr salīdzinoši jauni ir produkti, piemēram, klikšķu linolejs vai linoleja plāksnes, kas mūsdienās padara daudz laika vieglāku.

Klasiskā instalācija nav bez problēmām

Jebkurā gadījumā jums ir vajadzīga neliela pieredze ar to, kā arī nedaudz iemaņas linoleja grīdu klāšanai klasiskā veidā. Tas ir ļoti svarīgi, ka diegs ir viegli izdarāms - linolejam izmantotās līmvielas nedrīkst reaģēt ar grīdas segumu, tādēļ tie ir ļoti ātri saistoši. Laiks lēnām un nesteidzīgiem darba ņēmējiem šeit nav.

atsevišķu audu klājam jābūt arī ļoti precīzam - citādi tam būs neizskatīgs, skaidri redzami locīši un pārvietojumi. Jebkurā gadījumā jums vajadzētu būt vismaz nedaudz pieredzes šeit. Sienas apdare ir jāuzstāda ļoti precīzi.

Viena alternatīva ir klikšķu linolejs vai linoleja plāksnes. Tie ir, salīdzinot ar tradicionālo ko šādas priekšrocības:

  • ātru un vieglu uzstādīšanu pēc spundes sistēma
  • uzstādīšana bez steigas
  • nav līmēšana nepieciešami
  • nav niecīgs locītavām

Šeit priekšrocības klasiskās linolejs ar modernu un vienkārši ievelkot klikšķu Lamināts ir savienots, un tas veido grīdu, no vienas puses, gandrīz tikpat izturīgas kā klasiskās linoleju grīdas, bet, no otras puses, ir vienkārša un viegli salokāma kā lamināts.

Uzmanību: krāsu atšķirības!

Sakarā ar linoleja dabiskajām īpašībām augstas kvalitātes produkti var arī atkārtoti rādīt vairāk vai mazāk atšķirīgas krāsu atšķirības. Jebkurā gadījumā jums ir jāpievērš uzmanība tam, attiecīgi kārtojiet vai sajauciet iepakojumus, pretējā gadījumā gala rezultātā var skaidri redzēt krāsu atšķirības.

Padomi un trikiLīnolu grīdas dēļi obligāti jāuzglabā uzstādīšanas telpā vismaz divas vai trīs dienas pirms uzstādīšanas, lai tās varētu aklimatizēt.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru