Niķeļa pārklāšana sev

niķeļa pārklājums ir svarīga daļa vai gala process daudzās lietojumprogrammās. Niķeļa pārklāšana ir iespējama elektriski, galvaniski vai ķīmiski. Papildus rūpnieciskajam pārklājumam jūs varat arī veikt niķeļa pārklājumu. Zemāk ir norāde par niķeļa pārklājumu.

Plaši izmantots - niķeļa pārklājums

Niķeļa pārklājums ir bieži lietots pārklājuma process. Vai nu tas tiek izmantots kā gala pārklājums vai kā sākotnējais pārklājums. Tad hromēšana ir faktiskais pielietojums. Hroma uzsējumu var palaist šādi:

  • Pirmais ir vara pārklājumu niķeļa tagad
  • secinājums ir hromētās

Daudzi metāli var būt virsmas apdares tik pat alumīnija. Šajā gadījumā alumīnija (vai cita metāla) varšēšana nav obligāti pirmais solis. Drīzāk iepriekšējais varšais ir augstāka kvalitātē. Tomēr niķeļa pārklājums ir obligāts pirms alumīnija (un jebkura cita metāla) hroma pārklājuma.

Dažādi niķeļa pārklājuma procesi

Intensīvs, tipisks hroma spīdums tiek radīts tikai mijiedarbojoties. Ikviens, kurš jau ir pieredzējis rūdīta rūpīga hroma pārklājumu, zina, ka tas patiesībā izskatās pelēks un blāvs. Niķeļa principā var piemērot saskaņā ar trim dažādām metodēm:

  • ķīmiski galvaniski

elektriskās īpašības un izskats niķelēšana

Tā niķeļa ir viegli apstrādāt un tajā pašā laikā augstu izturību pret ūdeni. Gaiss, skābes un sārņi (atkarībā no atšķaidīšanas) ir noturīgi, to izmanto daudzos veidos. Tomēr, kad tīrīšana un pulēšana niķeļa jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​pārklājums (iekļauta daudzos tīrīšanas, piemēram, krāsns tīrītājs), daudziem tīrām skābēm, augsti koncentrētu sārmu šķīdumi, piemēram, amonjaks nav izturīgs.

niķeļa pārklājuma līmeņa spīdums

Atkarībā no tā, kādas īpašības ir nepieciešamas, sagatavi var arī niķelēt vairākas reizes. Turklāt, pārmaiņus izvēlas spīdumu un matētu niķeļa pārklājumu. Spīdīgs niķeļa pārklājums ir daudz labāk aizsargāts pret koroziju nekā matēta niķeļa virsma. Neatkarīgi no tā, vai niķelis ir spīdīgs, daļēji spīdīgs vai matēts, tas ir atkarīgs no vēlamajām īpašībām.

Dispersijas niķeļa pārklājums

Papildus šīm standarta metodēm ir vērts pieminēt arī dispersijas niķeļa izdalīšanu. Šajā gadījumā vielas pievieno vēlamajam graudu izmēram, kas tad noklāj ar niķeli kā slāni. Diamond putekļi vai kobalts ir tipiskas vielas, ko izmanto šim nolūkam. Šādi var ražot noteiktus slīpēšanas rīkus un failus.

elektrolīzes (galvaniska) Niķeļa ir samērā dārgi, jo (glancēts, matēts, pusspīdīga), dažādas piedevas jāsajauc šķīdumā atkarībā izskatu. Tāpēc kā ceļvedi mēs ieviešam ķīmisko vielu, ti, elektrolīzes niķeļa pārklājumu.

Step Guide niķeli (ķīmiski)

  • Atbilde uz vernickelnde apstrādājamā materiāla
  • īpašu elektrolītiskos risinājumu niķeļa
  • alkohola attaukošanai
  • piemērots konteineru
  • stiprināšanas materiālu (stieple)
  • drošības apģērba)

1. sagatavošana sagatavi

apstrādājamā vispirms attaukot. Šajā nolūkā varat lietot alkoholu. Tad apstrādājamā materiāla ir jānomaisa. Das 2. Ķīmiskais niķeļa pārklājums

Tagad aizpildiet elektrolīta šķīdumu konteinerā pēc ražotāja norādījumiem. Tad sagataves iegremdē šķīdumā. Tagad atstājiet sagatavi šķīdumā, kā to iesaka ražotājs.

Tips & TricksDie ķīmiskā niķeļa ir vairāk nekā galvaniskās niķeļa dažas būtiskas priekšrocības: niķeļa slānis ir stiprāka un izturīgāka. Turklāt pat sarežģītas formas ķermenis var būt vienmērīgi pārklāts. Tas ir svarīgi tāpēc, ka aizsardzība pret koroziju neizskatās cinkošana kā upura anoda laikā, bet fakts, ka pamata metāls ir pilnībā ieskauj niķeļa slāni.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru