Mikroviļņu krāsa rada trokšņus - ko tas nozīmē?

Ja mikroviļņu krāsa lietošanas brīdī rada trokšņus, vairumā gadījumu tā ir nekaitīga, bet ne vienmēr. Uzziniet, kādas skaņas var norādīt uz noteiktiem bojājuma cēloņiem un kādām skaņām jums ir nepieciešams reaģēt šeit.

Trokšņu veidi

Darbības laikā dažkārt mikroviļņu krāsnī var notikt kroplis un traips. Parasti šīs skaņas rodas, kad ēdiens sasilst. Tas nav novēršams, bet ne bīstams.

skaņas no pašas ierīces

Ja ierīce pati rada troksni, piemēram, sprēgāšana, popping vai buzzing, kas parasti ir defekts (bojāta lodēšanas savienojumu, kabeļu bojājumu). Tas jo īpaši notiek, ja šīs skaņas tiek uzklausītas pat tad, kad tās ir izslēgtas (nedarbojas, bet pieslēgtas).

Šeit ir norādīts ātrāk iespējamais remonts, jo dažos gadījumos šie bojājumi var izraisīt lielu ugunsgrēka risku.

troksnis ar dzirkstelēm vai mirgo

ir papildus skaņas dzirkstelēm vai zibens redzams gatavošanas kamerā, ierīce ir izslēgta nekavējoties. Cēloņi ir kopīgas šeit:

  • metāla daļas, kas mikroviļņu
  • alumīnija folija metalizēts traukiem (plāksnes ar zelta apmali), bet arī
  • piesārņotājiem, ka Char un tādējādi radīt dzirksteles

cēlonis būtu nekavējoties jānovērš. Ja mirgošana turpinās pēc tā, neatkarīgi no tā, kādus ēdienus novieto kādos ēdienos, mikroviļņu krāsnī, iespējams, ir defekts. Tas nekavējoties jāuzlabo.

kraukšķīgiem nepiemērota mēroga

uzsilst ēdienus mikroviļņu krāsnī (kas var būt), tas nav piemērots. Arī tas var izraisīt trauksmes vai trauslas skaņas. Lai pārbaudītu, vai nu izmantojiet citu drošības jostu, vai ievietojiet traukus mikroviļņu krāsnī 20-30 sekundes (vairs!) Un skaties par siltumu. Ja tas ir silts, tas nav piemērots un to nedrīkst lietot, tas var pēkšņi eksplodēt.

Tips & TricksAlso eļļu vai cepšanas tauku nekad nedrīkst ievietot mikroviļņu krāsnī. Ne tikai tie sašūpo, bet arī var viegli sākt sadedzināt!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru