Szafa syf Więc łatwiej

mieszka masz zbyt wiele ubrań w szafie, że nigdy nie nosić? Wtedy prawdopodobnie nadszedł czas, aby dokładnie wyczyścić garderobę. Jeśli chcesz zachować przegląd w swojej szafie, musisz od czasu do czasu usunąć. W końcu coś nowego jest ciągle dodawane. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

  • Jak wprowadzenie łatwiejszych Często myśl robi ulubiony sweter w śmieciach, nie do zniesienia. Łatwiej jest więc nie zrobić skoczka w koszu, ale przekazać go instytucji charytatywnej. Odzież, która jest nadal w bardzo dobrym stanie, może być również oferowana do sprzedaży w sklepach internetowych lub na pchlim targu.
  • Jeśli nie jesteś pewien, czy nadal don kawałek lub nie, można podjąć próbę: Slide sztuk w pytaniu w rogu gabinetu. Po narzuconego czasu (na przykład jednego lub dwóch miesięcy), aby sprawdzić, czy elementy są nadal istnieje i czy masz nosić coś takiego. Jeśli będziesz trzymać wszystkie ubrania na prasowaniu, możesz oznaczyć te przedmioty przez skręcić w lewo lub zawiesić pasek na odwrót niż zwykle.
  • Consult: Pobierz drogiego przyjaciela lub znajomego na niszczeniu się, czy dać jej go lampką wina lub kawy i uruchomić niego / niej kawałki przed, w którym nie można się zdecydować. Zapytaj o uczciwość! Aus Krok po kroku opróżnij szafę Getting 1. Wyjmij wszystko

Całkowicie wyczyść szafkę i połóż wszystko na swoim łóżku lub podłodze. Zmięte pończochy lub tym podobne mogą się ukryć szczególnie w górnych rogach i rogach. Przy okazji oczyść szafkę z odkurzacza, a także dopasuj i ciepłą wodę.

2. Sortowanie systematycznie

Kontynuuj za pomocą systemu: start, na przykład w dżinsy. Wybierz dżinsy, które na pewno chcesz zachować i odłóż je z powrotem do szafy. Następnie spróbuj tych, których nie masz pewności, a następnie zdecyduj. Jeśli nadal nie jesteś pewien, po wypróbowaniu go, odłóż go na bok do oddzielnego stosu "zdecyduj później". Kontynuuj z T-shirty, swetry, kurtki, spódnice, bielizna, itp.

Zepsute ubrania mogą przejść bezpośrednio do kosza. Skarpetki bez partnera można włożyć do torby i włożyć do skarpety. Jeśli dołączona druga skarpetka nie pojawi się w ciągu dwóch tygodni, wyrzuć torbę.

3. Później "zdecyduj później"

W końcu poświęć się swojej odroczonej kupie. Jeśli chcesz, możesz teraz zasięgnąć porady od rodziny lub przyjaciela. Możesz też włożyć stos do torby i umieścić go w górnym rogu szafki. Jeśli niczego nie przegapisz, wszystko może zniknąć.

Wskazówki i sztuczki Po usunięciu garderoby powinieneś oddać je tak logicznie jak to możliwe. Przeczytaj tutaj, jak rozsądnie uporządkować swoją szafę.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz