Nepieciešamie pasākumi pagrabā restaurācijai

Atkarībā no pagrabā esošā stāvokļa, renovācijas pagrabā var būt diezgan sarežģīts process. Jūs varat izlasīt par to, kā jūs plānojat un strādājat efektīvi, lai pēc iespējas mazāk saglabātu izmaksas.

Pamatinformācija

Pirmais solis mitrā vai mitrā pagrabā vienmēr vispirms ir noskaidrot mitruma cēloni. Tas var būt vai nu bojājums cauruļvadiem, kas atrodas pagrabā, tā arī no ārpuses, kas spiesti pakļaut gruntsūdeņus vai izskalojumu. Dažos gadījumos palielinās augsnes mitrums.

Pārstrukturēšanas pasākumi "zilā" nav jēgas. Sarežģītos gadījumos ir arī vērts atrast neatkarīgu ekspertu, lai atrastu cēloni. Tas vēlāk var ietaupīt dārgas kļūdas un nevajadzīgas izmaksas.

nostiepums

Dažos gadījumos pagraba noņemšana no ārpuses ir nepietiekama vai defekta. Šeit var rasties ievērojamas izmaksas, bet bez šī pasākuma visi citi korektīvie pasākumi būs neefektīvi.

citos gadījumos pietiek ar blīvējuma aizbāzni vai grīdas blīvējumu, ar nelielu bojājumu, kā arī žāvēšanas paņēmieniem, un ir pietiekams restaurācijas apmetums pagrabā.

Sargieties no ļoti vecām ēkām

Ļoti vecām ēkām bieži ir pagrabstiņi no dabīgā akmens mūra. Daudzos gadījumos starp akmeņiem joprojām ir ievērojams daudzums smilšmāla, kas padara plombēšanu par tehniski neiespējamu. Pat ar renovācijas apmetumiem rūpīgi jāuzmanās vecajās mājās zem zemes - daudzos gadījumos bojājumi šeit bieži vien ir lielāki par labumu, izņemot naudas izšķiešanu.

Vecie pagrabi kādreiz tika veidoti kā pārtikas uzglabāšanas telpas, un tāpēc tie ir tīši nedaudz mitrāki nekā mūsdienīgi pagrabiņi, lai uzglabātā pārtika varētu ilgt tik ilgi, cik vien iespējams. Pelējuma augšana un pelējuma smakas parasti tiek izskatītas ļoti labi ar kaļķakmeni. Laima efektīvi novērš pelējumu un sūnu uzkrāšanos un uztur mitrumu no sienas. Vor Lai sagatavotu dabisko akmens sienu, vislabākā metode ir smilšu strūkla ar nedaudz mitru smilšu. Tad tas ir tīrs un to var viegli pasniegt ar vairākām laima krāsām vai ar gaismas kaļķa apmetumu. Ja saķere ir ļoti slikta, ļoti viegls aerosols palīdz uzlabot saķeri. Izmantojot citus būvmateriālus, fizisko īpašību dēļ jums vajadzētu atturēties no dabiskām akmens sienām.

Kā rekonstruēt pagrabstāvu

1. Rūpīga bojājumu analīze

vispirms jānosaka, cik liels kaitējums ir un ja iemesls jau var būt acīmredzams. Vai tas ir lokalizēts ūdens bojājums, slapjš vai vienkārši mitrums? Vai nogulsnēto sāļu dēļ ir redzama pelējuma vai apmetuma izliešana? Uzmanīgi noņemiet bojāto apmetumu ar nelielu āmuru, lai novērtētu pamatslāni. Ab 2. Plombēšanas pasākumi

Ja, pēc jūsu domām, ir nepieciešams zīmogs, noteikti vispirms apspriediet situāciju ar neatkarīgu ekspertu, kurš var ieteikt vispiemērotāko korektīvo pasākumu.

Ja vajadzētu noblīvēt visu pagrabstāvu no ārpuses, jūs, iespējams, varēsiet būtiski samazināt izmaksas ar atbilstošiem uzņēmuma pakalpojumiem. Ir ļoti svarīgi rūpīgi salīdzināt atsevišķu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus - cenu atšķirības bieži vien ir ievērojamas.

Nelielam bojājumam bez būtiskiem noplūdes un zemas mitruma pagrabā, varat arī vienkārši izmantot restaurācijas apmetumu un pārliecināties, ka sienu žāvē, izmantojot žāvēšanas vienības un regulētu ventilāciju.

3. Pilnīga renovācija

Ja žāvēšanas pasākumi ir bijuši veiksmīgi, tad jūs varat nodrošināt pagrabstāvu ar jaunu grīdas segumu un, ja nepieciešams, jaunu sienu apmetumu.

Tips & TricksKalk ir celtniecības materiāls, kas ir ļoti piemērots, lai palīdzētu nožūt mitrās sienās. Īpaši ar vecām ēkām jūs to varat sasniegt diezgan daudz.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru