Zacieki z drewna usuwanie

Living Szklanka wody bez kolejek, otwarte okno w deszczu lub mokrymi rękami - powody zacieków na drewnie jest wiele. Mniej skuteczne są skuteczne metody czyszczenia.

Środki te pomagają plamy z wody na drewno

  • oleju jadalnego światła zmieszane z białą solą
  • (!) Pasta do zębów (dla jeszcze lepszego efektu z sody mieszanym)
  • lakowa
  • krok wybielacz

po kroku do usuwania zacieków z drewna

  • pasty do zębów i sody oczyszczonej lub oleju jadalnego i sól
  • meble polskiego lub olej
  • detergentu lub uszczelnieniem po
  • łyżką miękkiej tkaniny

pierwsze środki mieszać

mieszać z oliwek lub olej słonecznikowy o małej drobnej soli kremowego masy. Jeśli chcesz, aby zamiast używać pasty do zębów i sodę, wprowadź te dwa składniki w małej misce i mieszać mieszaninę. Ponownie należy zwrócić uwagę na kremową konsystencję.

Stosuj wyłącznie białą pastę do zębów i lekki olej do gotowania, aby uniknąć przebarwień!

2. Test oznacza!

Bez względu na to, jakie produkty wybierzesz do czyszczenia mebli, zawsze powinieneś zacząć od tego w niepozornym miejscu, np. wewnętrzna krawędź twojego drewnianego stołu, sprawdź! Nie każde drewno toleruje pastę do zębów, a nawet wybielacz. Mogą to być trwałe przebarwienia, które często można usunąć tylko przez szlifowanie. Mittel 3. Zastosuj środek zaradczy

Używając łyżki, rozsmaruj masę na plamie na drewnianym stole lub podobnym materiale i przyciśnij dobrze. Następnie przetrzyj plamę od zewnątrz do wewnątrz za pomocą szmatki.

4. Czyszczenie

Pocierać, aż plama zniknie, a następnie ostrożnie usunąć masę szmatką.

Następnie wyczyść drewniany mebel za pomocą pasty do mebli lub (z mniej wrażliwym drewnem) z niewielką ilością ciepłej wody i detergentu, aby usunąć pastę do zębów i resztki oleju.

5. oczyszczania zapobiec w przyszłości takie zlecenia Malheuren, można następnie uszczelnić lub oleju, tak że woda spływa i nie ma szans, aby utworzyć zabrudzi drewna. Możesz przeczytać o tym, jak to zrobić tutaj.

Co, jeśli to nie pomoże?

Jeśli plamy nie można usunąć za pomocą żadnego z powyższych środków do usuwania plam, możesz spróbować w ostateczności całkowicie naoliwić powierzchnię drewna. Czasami plama znika.

Jeśli to nie pomoże, musisz tylko zeskrobać.

Wskazówki i porady Przeczytaj tutaj, co możesz zrobić, aby zapobiec plamom na podłodze.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz