Remonts putu un austi paklāju

Auduma paklāji bieži vien sastāv no daudzveidīgi savstarpēji saistītas konstrukcijas pavedienu un dzijas iet. Audums kļūst vēl sarežģītāks, pateicoties šķiedru mezgliem. Remonts ir pieejams tikai ekspertiem. Mašīnizturīgām precēm un paklājiem ar putuplasta pamatni remontu var veikt ar rezerves plāksteriem.

putu pamatne ir atļauta uzlabot

paklāju noņemšana tiek veikta vai nu aizstājot bojātās vietas vai atkal pievienojoties. Furring un bojātās malas var labot, slīdēšanu, kā, kad apgriešanas paklāju.

bojātu teritoriju un virsmu nomaiņa ir iespējama gudru mājas uzlabošanai. Burnas caurumus, plaisas un caurumus var izgriezt un "ielīmēt", izmantojot paklāja nomaiņas gabalu. Šim remontam jābūt paklājam vai paklājam ar putu pamatni vai mašīnu.

Remonts ir iespējams tikai ar speciālām zināšanām.

Ar rokām piesaistītiem Austrumu paklājiem iejaukšanās audos parasti jāiejaucas, lai pienācīgi novērstu bojājumus. Veiksmīgai "ielāpšanai" ir nepieciešamas zināšanas par aušanas tehnikām un saistītajiem virzieniem un slāņu sekvencēm. Par nesējiem remonts mezgls nav iespējams.

Paklāju ārējo malu bojājumus var salabot, nomainot šķelto malu vai sagriežot to ar jaunu saiti. Tā kā saiknei ir vajadzīgas īpašas šujmašīnas, parasti šim nolūkam ir vajadzīgs profesionāls amatniecības uzņēmums.

Punching and Replacement

Plastmasas paklāji un paklāji tiek remontēti, noņemot bojātās detaļas un no jauna ievietojot paklāja nomaiņas gabalu. Ideāli, apaļa gabala izvilināšanai tiek izmantots apaļais štancēšanas dzelzs. Griešanai jābūt nepārtrauktai līdz pamatnei, lai paceltu vai nokasītu nekādus blakus pakaišus.

Jums vajadzētu izmantot rezerves paklāju vai paklāja gabalu, kas ir noņemts neredzamā vietā kā aizstājējs vai plāksteris. Tas tiek sagriezts ar to pašu štancēšanas dzelzi. Ievietojot plāksteri, paklāja šķiedru līnijas virziens jāsaglabā ar piemērotu skrūvēšanu. Tas samazina remonta vizuālo izskatu.

Padomi un triki Ja jūs vēlaties novērst plakanu caurumu paklājā, piemēram, apdeguma zīmes, varat izmantot friziera metodi. Izmantojiet nagu šķēres, lai nogrieztu nogatavinātās šķiedras padomus. Izmantojiet "novāktās" šķiedras citur, lai atkārtoti iepildītu caurumu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru