Padarīt pamatu pret salauztu

Gandrīz visi celtniecības projekti prasa stabilu pamatu. Mūsu platuma grādos būtiska nozīme ir laika apstākļiem fonda izpildē. Tāpēc pamats ir jāveido no sala izturīgas. Ko nozīmē salauzta pamatne un kā to izdarīt, jūs varat lasīt šeit.

fondi ir visur

Gandrīz katrs nozīmīgs būvniecības projekts balstās uz pamatiem:

  • Mājas
  • Terrace
  • carport un garāžu
  • dārza žogu un mūra

Dažādu veidu pamatus

Atšķirība ir galvenokārt liela mēroga pamats plate, sloksnes pamats un punkts pamats. Vēlreiz ir izvirzītas individuālas prasības, piemēram, pamatne uz pakaišiem. Fonda būvei ir burtiska atbalsta loma.

Sals izturīgs dizains

Bet neatkarīgi no šīm individuālajām atšķirībām, ir aspekts, kas jāņem vērā, jebkurā gadījumā - pamats ir sals droši darboties. Kāpēc tas tā ir, mēs vispirms paskaidrosim, jo ​​tikai iemesls izskaidro saltinājamu pamatnes nozīmi.

Kas var notikt, ja pamatne nav salauzta

Fonds padara augsni zem tā kompaktu. Tas var pasliktināt ūdeni. Tas jo īpaši attiecas uz lietus un kausējuma ūdeni. Bet var būt arī mainīgs gruntsūdens līmenis. Tajā secināts, ka ūdens var novietot relatīvi garu pamatu. Tomēr ziemā pietiek ar vieglas dienas ar sniega kausēšanu, kam seko ļoti auksts periods.

tagad ūdens sasalst. Starp citu, ūdens ir vienīgais līdzeklis vai vienīgā viela, kas sasniedz apjomu, kad tas sasalst. Šī sasalušā ūdens plūsma ir milzīga. Varbūt jūs zināt jā, tad pārsprāgt ūdens pudeli uz balkona vai saldētavā, vai jāsasaldē dzinēju, ja antifrīzs trūka.

Tagad ūdens nekad nebūs vienmērīgi sadalīts zem fonda. Tātad tas noved pie punkta iesaldēšanas. Šajā zonā iesaldētais ūdens var attīstīties tik daudz varas, ka tas burtiski piesaista pamatu šajā jomā. Sienu sloksnes pamatnē to var novērot atkal un atkal.

Bet tas nav visas sekas. Tagad fonds ir sadalīts un ūdens var iekļūt arī pašā pamatnē. Šeit tā tagad var burtiski uzspridzināt pamatu no iekšpuses. Tādējādi fonda bojājumi rada tālejošus zaudējumus, kas ir arī dārgi.

pasākumus, lai nodrošinātu, ka fonds sals

Pamatnes tādēļ

tiks veikti dažādi pasākumi, lai padarītu pamatus sals dziļuma. Pirmkārt, ir zināms, ka mūsu salu platums sasniedz maksimumu 0,80-1,50 m dziļumā zemē. Vācijā vidēji tas ir 80 cm, lai gan tas var būt dziļāks šajā reģionā. Tādēļ fondi, kuru minimālais dziļums ir 80 cm, ir izveidots lielākajā daļā reģionu.

žāvēšanas slānis zem pamatnes

zem pamatnes ir žāvēšanas vai drenāžas slānis. Tas sastāv no grants (parasti graudu izmērā 16/32) un var būt izturīgs līdz faktiskajam pamatam. Šis slānis nodrošina, ka ūdens, no vienas puses, lai drenāžas un, no otras puses, piedāvā daudz iespēju paplašināšanai, ja tomēr ir sagaidāms, ka zemāku sals. Tādējādi uz tā balstītā ēka ilgtermiņā tiek pasargāta no saldējuma bojājumiem.

Padomi un triki Ja jūs vēlaties to izveidot pats, jūs varat izlasīt šeit, kā jūs varat konkretizēt pamatu pats.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru