Saglabāt būvējot māju - rokasgrāmatu plānošanas

anglis varētu uzskatīt viņa mājās kā cietoksnis: "Mana māja ir mana pils" viņš nosauc logu vismazākā rindu mājā. Arī šeit Vācijā daudzi vācieši sapņo par savām četrām sienām.

Bet ļoti maz vācieši plaša māja var atļauties bagātīgu jomā, piemēram, Starnberg rajons, Hamburg-Blankenese vai Diseldorfas. Ja jūs vēl joprojām vēlaties cīnīties par savu sapni, jums vispirms ir jāapsver visas iespējas rūpīgi ietaupīt naudu.

Plānošana

Ir daudz priekšmetu, kas jāņem vērā mājas celtniekiem. Piemēram, izmaksas

  • ir īpašums iepriekš,
  • ,
  • stāvā un citas grīdas, jumta
  • ,
  • visus materiālus, ko izmanto, lai apsvērt pagrabā vai pamatplatei un
  • izolācija un elektriskās iekārtas

.

Jūs varat izveidot pārskatu manuāli. Alternatīva, kas atvieglo plānošanu, ir finanšu programmas, kas aplūko privātos ieņēmumus un izdevumus, nodrošina tiešsaistes bankas pakalpojumus un daudzas pakalpojumu funkcijas. Piemēram, no Lexware (no produkta) ir Quicken. Šādā veidā māju īpašnieki pastāvīgi apskata savas ekspluatācijas izmaksas un var precīzi plānot būvniecības izmaksas. Jebkuras likuma izmaiņas (piemēram, SEPA pāreja) automātiski tiks iekļautas atjauninājumos, lai māju īpašnieki varētu strādāt savā sapņu mājās.

Gabals

cenas par kvadrātmetru, tad spēcīga vietējā un laika gaitā svārstās, tad mājas celtnieki vienmēr vajadzētu paturēt prātā. Piemēram, ja jūs izveidojat 600, nevis 800 kvadrātmetrus, varat ietaupīt aptuveni 30 000 eiro. Populārās un dārgās vietās māju celtnieki var arī ierobežot sevi līdz 400 kvadrātmetriem. Daļējas vai rindu mājas var pat apstrādāt 300 kvadrātmetrus.
Uzmanību jāpievērš arī ēku "pabeigtas" mājas. Galu galā pakalpojumu sniedzēji var iekasēt tūkstošiem eiro nekustamā īpašuma attīstīšanai. Tāpēc ir vērts apsvērt, vai ir noslēgts līgums par "pabeigtu" māju, ko eksperts pārbaudījis slēptās izmaksās un lai jūsu prasības būtu reāli pieejamas.

Izpildes izmaksas, infrastruktūra

Jebkurš, kurš sevi uzskata par veiksmīgu, jo var nopirkt lētu īpašumu laukos, vispirms jāapsver papildu izmaksas. Tā kā degvielas izmaksas, kas radušās ikdienas ceļojumā uz darbu, var būtiski ietekmēt. Pretējā gadījumā bērniem ir svarīgi, lai tuvumā atrodas bērnudārzi vai skolas. Īpaši attālos rajonos jums vajadzētu pievērst uzmanību arī iepirkšanās vietām un ārstu tuvumam.

Dzīvojamā platība

Saskaņā ar dzīvsudrabu mājas celtniekiem vajadzētu koncentrēties uz savu māju arhitektūras struktūru. Katrs kvadrātmetrs iebūvētās vietas maksā naudu, tāpēc par izšķirošiem apspriešanas punktiem ir jābūt grīdas platībai un mājas augstumam. Konstrukcijas īpašās iezīmes ietver, piemēram, izvirzījumus vai konstrukcijas, padziļinājumus vai nišas, diafragmas pamatnes vai durtiņus.

  • piegādātājs saliekamo māju maksa par šiem ekstras papildu naudas, un arī cieto mājās viņi veic svaru, tāpēc mājas dizaineri, ja iespējams, uz efektīviem risinājumiem, piemēram, jumta logi vietā dormers, Dodge.
  • otras puses, daudzas vajadzības ir skaidri tikai gan cietā, kā arī saliekamo māju būvniecības procesa laikā vai pēc tam rodas idejas ne tikai precīzu saziņu ar pakalpojumu sniedzējiem, bet arī pietiekama naudas buferis jābūt pieejamiem.
  • Pagrabs
  • Galvenais jautājums ir: vai jums vispār nepieciešams pagrabs? Šis jautājums būtu jāapsver, ņemot vērā faktu, ka pagrabs dažkārt maksā tikpat daudz kā vidējā klases automašīna. Ja jums to vajag tikai tehnoloģijām un mazgāšanai, jums ir jāatbild uz to.

Uz nogāzēm tomēr var viegli kļūt par pilnvērtīgu grīdu. Kopumā lētāk ir izveidot visu vienā līmenī (lasīt: pirmajā stāvā). Atkarībā no mājas lieluma, nepieciešamās grīdas plātnes būs nepieciešamas no 12 000 līdz 20 000 eiro.
Jumts, grīdas, materiāls

Daudzi māju celtnieki mēdz paplašināt jumtu vēlāk, pateicoties izmaksām. Tomēr, ja jūs atliekat siltuma izolāciju, cauruļvadu vai jumta logu uzstādīšana, jūs vienmēr maksājat. Tāpēc jums vajadzētu darīt to pašu, ja iespējams.

Saliekamas flīzes ir lētākas nekā šīfera jumts. Bet lētākās ir betona jumta dakstiņi. Šeit jums īpaši vajadzētu atcerēties viņu izskatu nākotnē. Flīzes parasti ir dārgākas nekā linolejs un viegli saplīst. Ar "click-sistēmas" (peldošās, PELDOŠO elementiem), ir parketa grīdas mūsdienās nav daudz dārgāki nekā linolejs, tā, ka cēlā zemes segums ir kļuvusi reāla alternatīva.
Viens pēdējais svarīgais jautājums ir energoefektivitāte. Lielākajā daļā gadījumu māju celtnieki, kas paļaujas uz labu izolāciju, granulu krāsnis, nevis centrālās vai gāzes apkures un saules baterijas, ilgtermiņā ietaupīs naudu. Mājsaimniecei ir rūpīgi jāapsver šis un iepriekšminētie apsvērumi - tad viņi var mierīgi vērsties pie būvniecības un priecāties savā jaunajā mājā.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru