Spalthammer asināt

Remodeling Ja sadalīšana cirvis vai veseris intensīvi izmanto, tas ir neizbēgami, ka asmens ir blāvi. Zemāk mēs parādīsim veidus, kā vēlreiz palielināt jūsu sagriešanas āmuru.

Universalaxt, Maul un chopper

First, mēs norāda, ka asuma ir identisks ar chopper vai šķelšanas MAUL. Ja precīzi ir atšķirības starp splintera āmuru un asiņu sadalīšanu, to var izlasīt šeit detalizēti. Slīpēšanas un asināšanas GAP āmuru esat, tad dažādas pieejas atvērta:

  • ar smalku failu un dažādu galodas
  • sasmalcina ar asināšanas vai Schmiergelscheibe vilkt uz leņķa
  • ar smilšpapīru un, iespējams, Grindstone maluma

Spalthammer izmantojot failu vai slīpēšanas akmeņi asināt

failu uz Ja asmeņi ir sadalīti asi vai sadalīti āmuri, ir nepieciešams, lai nicks būtu nejauši izgriezts asmenī. Tas var notikt, piemēram, ja asmeņu nejauši noklāja akmens. Fails tiek slīpēts no materiāla, ti, no āmura vai cirvja galvas līdz asmenim.

Pārliecinieties, ka asmeņu arka ir tīra. Tad asmens tiek noņemts ar kaļķakmens. Pirmkārt, tam vajadzētu būt kaļķakmens no 200 līdz 400, jo vislabākais graudu izmērs ir par 800, lai otrais kaļķakmens būtu pietiekams. Arī asaru galu vienmēr velk no asmeĦa galvas līdz asmeĦa un nedaudz izlīdzina gar asmeni. Sch Saslīpēts āmurs ar leņķa slīpmašīnu

Vēl viena iespēja ir slīpēšana vai noņemšana ar slīpripu uz leņķa slīpmašīnas. Tam vajadzētu būt graudu izmēram no 200 līdz 240. Tomēr leņķa slīpmašīnas (Flex) lietošana ir ieteicama tikai tad, ja jums ir atbilstoša pieredze. Problēma: ja jūs turat slīpēšanas riteni pārāk augstu ar lielu ātrumu un / vai pārāk stingru spiedienu uz asmeni, tas var atplīst.

Ja asmens jau ir zils, jau ir par vēlu. Apkures darbi, piemēram, kausēšanas tērauds. Šis kļūst grūti un trausls. Tas padarīs cirvi vai sadalīšanas āmuru ātrāk un netīrā pēc vairākiem triecieniem nekā parasti. Leņķa slīpmašīna patiešām ir ieteicama tikai tad, ja jums ir atbilstoša pieredze nažu asmeņos.

slīpēšanas GAP āmurs ar smilšpapīru un / vai slīpēšanas akmeņi

Slīpēšana ar smilšpapīru un abrazīvas akmeņiem principā seko tehniku ​​slīpēšana ar slīpēšanas akmens un failu. Ja āmura asmeņā nav rauptu nobīžu, to variet asināt. Viņi sāk ar graudu izmēru 120. Tad gradācijas vairāk smilšpapīrs graudi vai dzirnakmeņi sekot. Pārliecinieties arī, ka sprostītes ir iemērcas ūdenī un ka slīpēšanas laikā tiek izmantots pietiekoši daudz ūdens.

ieteicamais slīpmašīnas griezējelementam?

Grindieri bieži ir problemātiski, jo daudzi mājas uzlabojumi vai mājsaimniecību patērētāji mēdz iegādāties lētus produktus. Tādējādi sadalīšanas asme vai sadalīta āmura asināšana un slīpēšana nekad nebūs veiksmīga.

Tips & TricksNachdem sadalīšana cirvis vai veseris ir zemes ass atkal, tas jāieeļļo asmeni pēc žāvēšanas labi iekļūst eļļu. Tas novērsīs koroziju (ar atbilstošu sakausējums) un cirvis vai Maul slaidi labāk Holz.Tipps & TricksEs ir "konsultants", kurā ir rakstīts, ka asumu cirvi nav tik svarīga kā spēka, ko Būs trieciens, un koks to sadalīs. Tas ir nepareizi. Asu zāģītis daudz vairāk nokļūst kokā.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru