Dzīves

apjoma samazināšana

Ja papīra iepakojumā ievietotu kartona kārbu kopumā, tas prasītu daudz vietas. Sekojošais makulatūras paplāksne neuzkrītošā veidā, esošā papīra atkritumu vieta tiktu izlietota ļoti ātri.

Labās simpātiju

kartona kārbas un kastes, būtu iespējams ne tikai mazs kicked, bet iedala atsevišķiem strēmelēs. Ja jūs nošķirat augšējo daļu, apakšējo daļu un sānu daļas, jums ir plakanas gabali. Tās joprojām var būt saplīstas pusi vai sagriež, ja tās ir pārāk lielas. Grumbas nav laba izvēle, jo tas arī atkal izšķiež vietu.

Tas interesēs visu lietotāju atkritumu, jo katrs gribētu atbrīvoties no tās makulatūras, un jānodrošina, ka ir pieejami pietiekami daudz vietas.

ieķīlēšanu barelu

Lielāki gabali var kļūt iesprūstot papīra bin Dokumentā ietverta vairs pilieni, kad sasverot barelu, un mucu nevar pareizi iztukšota. Lielākajā daļā gadījumu atkritumu savākšana pēc tam atdala atkritumu tvertni, kas nav tīrīta, un līdz ar to paliek pilna.

kārtība būtu jāizvairās, ka viens kartonu un papīru papīra bin tikai neliela saplēsti, un, iespējams, nav salocīts, mazs kicked vai atbrīvoties saliekt kopā.

Padomi un ieteikumi Vienmēr pievērsiet īpašu uzmanību tam, kas atrodas papīra tvertnē un kas atrodas trash. Joprojām ir daudz atkritumu šķirošanas kļūdu, kas galu galā noved pie atkārtotas pārstrādes, kas bieži vien nav tik veiksmīga kā tas varētu būt. Vides apsvērumu dēļ atkritumu atdalīšana vienmēr ir jāapstrādā uzmanīgi un jāievēro piemērojamie noteikumi.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru