Izlietne loga priekšā - vai tam ir jēga?

Plānošana mūsdienu virtuvēs bieži ir sarežģīta. Daudzos gadījumos ir mazāk vietas, nekā tas faktiski nepieciešams. Vai jūs varat likt izlietni loga priekšā un kādas problēmas tas rada, lasiet šeit.

plānošana izlietne loga priekšā

Ar profesionālu virtuves plānošanu, izlietne bieži atrod vietu loga priekšā. Virtuves plānotāji neredz to kā īstu problēmu, bet bieži tā ir veids, kā iegūt vietu. Plīts priekšā loga noteikti ir sliktākais risinājums šeit.

Problēma ar krāniem

Tomēr augstie krāni rada problēmas ar izlietni. Parasts krāns bloķē logu, atverot logu un nokļūstot ceļā.

Tātad tiek izmantoti speciāli atverami savienojumi, parasti ar tā saukto bajoneta slēdzeni. Pārkraušana ir ātra un vienkārša, armatūra ir tikpat stabila kā parastās.

krāns izvēle

Šajā gadījumā ir nepārprotami ierobežota tikai krānu izvēle. Ja ir nepieciešami speciāli piederumi, piemēram, zemspiediena piederumi, kas paredzēti mazumtirdzniecības vienībām, izvēle var būt ļoti maza. Cenu ziņā "atzveltnes" apakšējās logu piederumi nav daudz augstākas par parastajām iekārtām.

Citas problēmas

Tomēr vēl ir dažas citas problēmas, kas būtu jāapsver.

Žalūzijas

Aklās aiz loga aiz izlietnes ir iespējams tikai ierobežotā mērā. Visas iekšējās detaļas - tādas kā rullējamās žalūzijas, žalūzijas vai plešas - vienmēr izplūst no izlietnes un tādējādi ātri tiek netīras. Tīrīšana bieži ir dārga.

Tādēļ tiek uzskatīts tikai vizuāls un pret saules aizsarglīdzekli, kas ir vai nu ļoti viegli tīrāms, vai pat ārpus tā (ārējās žalūzijas, slēģi).

šļakatas no izlietnes pie loga

Ja nav privātuma tur pie loga, protams, saņemt logu stiklu un rāmi šļakatas no. Šeit bieži vien ir nepieciešama logu tīrīšana.

Padomi un triki Kad jūs to varat izvairīties, jums nevajadzētu plānot virtuves izlietni pie loga priekšā ne krāsni, ne izlietnes.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru