Izlietne pārplūdes smirdēt - kas to izraisa?

Ja slaucamās smakas ieplūst no izlietnes, tas var būt saistīts ar pārplūdi. Kāpēc tas ir, un kādi pasākumi un aizsardzības līdzekļi ir, lasiet sīkāk šajā amatā.

veidā no būvniecības pārplūšanu, pārplūdes ir dobums iekšpusē izlietni. Pārplūdes tad empties drenāžas vārstu un ūdens izgājusi no tur nokļūst drenāžas caurulē.

Pārplūdes mērķis ir aizsargāt izlietni no pārliešanas, kad tā aizplūst.

problēma ar pārpildes

Ar Šajā gadījumā problēma ir tas, ka pat tad, ja neizmantojat pārpildes ieiet netīrumus un ūdeni atkal un atkal. Ja ūdens izplūst no izlietnes, ūdens īssavienojuma dēļ var pāriet arī pie izplūdes.

Tas uzkrājas tur, kopā ar okupē netīrumiem un veido diezgan ideālu augsni mikroorganismiem sadalīšanās. Tas var izraisīt fällnisgerüche, kas pēc tam izbēg no pārplūdes atveres.

Remedy: Iztīriet pārplūdi.

Nav piekļuves no ārpuses līdz dobumam iekšā izlietnē. Tāpēc jūs nevarat tīrīt visu laukumu aiz pārplūdes atveres.

Tomēr jūs varat nejauši atbrīvot netīrumu apgabalu. Kā tieši tas darbojas, lasiet šajā ziņā.

tīrīšana noņem graudus un rūpīgi izskalo dobumu. Tas noņem lielāko daļu smakas, izraisot dobumus no dobuma. Jūs varat kontrolēt izmantot mazgāšanas līdzekli:

  • tīrīšanas putas izliešanas tīrītājs (mazāk ieteicams)
  • pelējuma tīrāka dezinfekcijas
Padomi un ieteikumi domāšana nepatīkamas smakas no izlietnes nekāda sifona. Viņu arī var viegli noņemt un iztīrīt, vajadzības gadījumā arī rūpīgi ar suku. Kā tas darbojas, mēs esam sīki aprakstījuši šo rakstu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru