Koka galds - Strukturālā get

Mājokļu Kurš ir viegli koksnes aizsardzība, bet nevēlaties, lai aizlāpīt, kas ir labs padoms ar traipu. Šeit koksnes struktūra tiek saglabāta un uzsvērta dabīgā nokrāsa. Skaistais graudiņš nav slēpts, bet joprojām tiek uzsvērts un iestudēts. Tomēr neliela krāsu atšķirība tiek koriģēta ar traipu.

soli pa solim koka galds kodināšana

  • traips
  • suka bez metāla apmales
  • skrūvgriezis
  • Orbital Sander
  • smilšpapīrs
  • sūkli
  • Handfeger

pirmais slīpēšanas un nojaukšanu

Ja ir jūsu galda piederumiem vai gaiši metāla kājām, jums vajadzētu nojaukt viņiem. Metāls reaģē ar traipu un var mainīt krāsu. Kad visas metāla detaļas ir noņemtas, jums vajadzētu smiltīt galdu. Tas nav jādara, lai iegūtu ļoti smalkus graudus, jo 2. W 2. Laistīšana un slīpēšana

Lai noturētu traipu labā stāvoklī, vispirms ielejiet galdu ar sūkli un remdenu ūdeni. Rezultātā koksnes šķiedras nedaudz paceļas. Pēc koka žāvēšanas tie vispirms tiek slīpēti. Pirms marinēšanas slaucīt galdu labi ar tīru rokas suku. Be 3. Kodināšana

Traipu vienmēr lieto ar plašu suku graudu virzienā. Īpaši uz galda virsmas ir svarīgi padarīt suka visu plāksnes garumu, kā jūs vēlāk redzētu ļoti skaidri, ja jūs sākāt ar traipu. Bet arī ar kājām jums jāstrādā ļoti ātri, lai rastu mazus skrējējus. Lai gan jums ir jātapina visa kāja vienā virzienā no apakšas uz augšu, uz sukas nedrīkst būt pārāk daudz traipu. Putekļains parasti ir ļoti šķidrums un tāpēc ātri nokrīt.

Padomi un triki Kad koka galds ir pakļauts laika apstākļiem, kodināšana nav obligāti labākā izvēle. Koksne ir tikai nedaudz aizsargāta pret mitrumu vai sūnām. Drīzāk tiek ieteikta jūsu galda virsmas blīvēšana ar laku vai vismaz ar koka eļļu. Ūdens traipi vai tamlīdzīgi traipi gandrīz nemazina.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru