Symetrię jasnych kolorach: płytki wyglądają

linoleum Poprawa naturalne powierzchni linoleum może dać kaflowy występ stosunkach mieszania. Marmurowe gradienty i struktury są podobne do optyki kamienia ze składnikami takimi jak wapień w proszku i można je ulepszyć odpowiednimi pigmentami kolorystycznymi. Imitacje kamienia wykonane są z tworzywa sztucznego.

optyka linoleum lub kamiennych imitacje

Typowa wygląd podłogi z linoleum jest wytwarzany przez nałożenie na płytki kwadratowy w wielu różnych kolorach. Monochromatyczne kafelki wyglądające przez widoczne spoiny są niezwykłe, ponieważ podłogi z linoleum są spawane bez spoin.

W obszarze rynku linoleum drukowane profile łączone mogą imitować monochromatyczne podłogi kaflowe. W większości przypadków podłogi z linoleum o wyglądzie płytek wzorowane na kamiennej podłodze są wykonane z warstwy tworzywa sztucznego lub w całości z winylu lub PCV.

kombinacje kolorów zwiększa plastyczność Łączenie różnych kolorach płytki linoleum mogą tworzyć wzór szachownicy, z wykorzystaniem dwóch różnych kolorów, tworząc atrakcyjną i typowe dekoracyjnych zarówno czarno-białych i innych kombinacji kolorów. Trzy lub więcej różnych kolorów prowadzi do żywego wyglądu płytek, który jest szczególnie popularny w jasnych kuchniach lub pokojach dziecięcych.

natomiast długość domyślna strona na placu linoleum rozmieszcza 33,3 i wyniosły pięćdziesięciu centymetrów, również znacznie mniejsze lub większe kwadraty lub prostokąty można zrobić ciekawe optykę płytki. Kleinkaros na przykład w kolorze niebieskim i białym lub czerwonym i białym projektowania zapewniają atrakcyjny Podłoga kuchni wystrój reprezentuje.

kamień wygląd sztucznych opartych

produkty linoleum oferowane z uderzającym kamiennym spojrzeniem lub imitacji, często są wykonane z tworzywa sztucznego, winylu lub PVC. Wygląd prawdziwego linoleum jest ograniczony do kombinacji płytek gładkich, marmurkowych lub pasiastych. Stawy zwykle nie są dostępne.

Porady i wskazówki Oprócz płytek, które są ułożone w proste geometryczne wzory, staggered układania wzorów może również powodować niezwykłe efekty wizualne. W wysokim przedziale cenowym, istnieją tzw inkrustowane linoleum, są prefabrykowane w optyce tabliczkę z wpływami ozdobnych. Jednak ta wysokiej jakości i technicznie wyrafinowana produkcja linoleum jest dostępna tylko jako zlecone prace.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz