Īsta persiešu paklāja cena

Persiešu paklāju auduma tradīcijas piedāvā plašu modeļu, materiālu un modeļu klāstu. Par augstas kvalitātes vilnas un zīda, ne tikai kā Knüpffasern bet arī kā Knüpfketten lietošana ietekmē cenu persiešu paklāju. Papildu noteicošie faktori ir modeļa smalkums un paklāja lielums.

Virtuālās cienītāji cenu sastāvdaļa vienmēr tiek iekļauts

izcilu iezīme persiešu paklāji ir skaits un smaguma sajūta mezgliem aust. No vairāk nekā miljoniem mezglu uz kvadrātmetru, no Irānas ražotie izstrādājumi ir vieni no pasaules visciešākajiem mezgliem. Aitu vilna, aitu vilnas maisījums ar dažāda veida zīdu un tīru zīdu tiek izmantots kā materiāla maisījums. Tīras zīda paklāji ir visdārgākie materiāla ziņā. Kopā ar smalkiem modeļiem un struktūrām, kas sasniedz reprezentatīvus attēlus. Atkarībā no izmēra, paklāju cenas ir līdz vidējai piecciparu eiro summām. Vācijas pārdoto persiešu paklāju lielākā daļa ir no 2000 līdz 10 000 eiro.

Deviņi izmēri un kvalitātes klases

Persiešu paklāju audi dala persiešu paklājus deviņās klasēs, kas raksturo kvalitāti, izmēru un izvietojumu. Tomēr šie klasiskie formāti ir mainīti attiecībā uz eksporta precēm un, it īpaši lielākos izmēros, pielāgoti Rietumu mājas dekoru gaumei un vajadzībām. Visbiežāk stils līdzīgs klasiskās Pardeh- un Sartscharakformat tilti ir taisnstūrveida dizainu ar sānu izmēri starp astoņdesmit centimetru un 2,40 metri. Tilti galvenokārt tiek piedāvāti no aptuveni 200 eiro līdz 1000 eiro. Groß Lielie Gali, Dosar un Kelleghi klases paklāji ir austi taisnstūrveida formās. Tiem ir sānu izmēri no 1,50 līdz 3 metriem vai diametrs līdz 3 metriem. Vienkāršāko variantu aitu vilnas paklāji sākas no apmēram 1500 eiro, paklāji ar zīdu vai zīdu izmaksā no 5000 eiro uz augšu. Dekoratīviem modeļiem būtu jāņem vērā cenu atšķirības apmēram divdesmit procentos tāda paša izmēra, materiāla un aust. Augstākās kvalitātes produktus sauc arī par Ghalitcheh.

Padomi un triki Lai atpazītu reālu persiešu paklāju, mezglu atrašanās vieta jums palīdzēs. Viņiem vajadzētu būt pārkāpumiem. Atšķirībā no cilpas, kas imitē, neviens no pāļu pavedieniem nevar izvilkt ar adatu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru