Dubultā māja - Padomi un triki

kā ar jebkura cita veida mājas ir vairākas lietas, kas jums vajadzētu apsvērt veiksmīgam būvniecības un komfortablai dzīvei pat divkāršā mājā. Šis raksts jums pateiks padomus un trikus, lai padarītu dupleksu veiksmīgu.

skaņas necaurlaidība Elementāri

Bet ne tikai savstarpēja cieņa, bet arī līdzīga garša dizaina mājā ir priekšrocība, ja vēlaties veidot kopā ar citu ēku īpašniekiem abpusējās. Tāpēc, ka jums ir jāvienojas par konkrētu māju un, protams, jādara daži kompromisi; Tomēr, ja jums ir pavisam cita garša, tas būs grūti.

Pielāgojiet savu laiku

Daļējai mājai ir vajadzīgs ilgāks plānošanas un būvniecības periods nekā vienģimenes mājā. Tādēļ jums rūpīgi un detalizēti jāplāno māja, lai abas puses gūtu tikpat augstu komforta līmeni. Bieži vien dupleksa daļai ir skaidras priekšrocības saules gaismas, pieejamības un citu svarīgu problēmu ziņā; Šī nav priekšrocība miermīlīgai un nevainīgai līdzāspastāvēšanai.

Lai atvieglotu plānošanu, daudzi piegādātāji piedāvā modulāras sistēmas, kas īpaši izstrādātas divstāvu mājām, kas ietaupīs daudzus līgumus ar citiem ēku īpašniekiem. Tomēr, ja vēlaties pielāgošanu, šāda sistēma nav priekšrocība, jo tā ierobežo iespējas.

Pārskats Tabulā apkopotas atkal visus svarīgus padomus kopā, kas ir noderīgi dvīņu:

  • Laba izolācija ir būtiska augstu komforta līmeni.
  • Plānošana, veidošana un dzīvošana kopā ir vieglāka ar labu kaimiņu, kas jums ir zināmā mērā piemērots.
  • Pacietība ir svarīgi plānošana, lai nodrošinātu, ka neviena māja nelabvēlīgām
  • moduļu sistēmas var palīdzēt atvieglot plānošanas
Tips & TricksIst divkāršās māju vispār pareizā veida mājas jums? Apskatiet dažādu veidu mājas un nosveriet priekšrocības, trūkumus un cenas, lai atrastu ideālu māju jūsu vajadzībām. Tā kā pat duplekss piedāvā trūkumus, kas var rasties citu veidu mājās.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru