Dizaina porcelāna zīmoli: svarīgākie logotipi

Katrai porcelāna fabrikai ir preču zīme. Ne tikai iespējams noskaidrot, no kuras ražotāja tika ražots porcelāns, bet arī kādā laikā to izgatavoja. Tālāk ir apskatītas galvenās preču zīmes.

Kas ir preču zīmes?

Pat pirmais porcelāns Vācijā tika marķēts ar zīmi, lai norādītu, kurš manufaktūras izgatavoja porcelānu. Preču zīmes galvenokārt atrodas porcelāna apakšā un tās aizsargā preču zīme. Turklāt tie ir unikāli un unikāli, padarot tos ideāli lietošanai. No pirmās vācu ražošanai porcelāna (1720) līdz aptuveni 1810, preču zīmes tika krāsotas ar rokām zilā krāsā ar otu uz apakšā porcelāna un tad stiklotas un atlaists. No 1810. gada marķējumam izmantoti gumijas spiedogi. Izšķirošs pagrieziena punkts preču zīmei tika pieņemts 1887. gadā, ieviešot Lielbritānijas preču zīmju likumu: tam bija jānorāda visu importēto preču izcelsme. Tādējādi daudz porcelāna, kas tika izgatavots pēc 1887. gada un bija paredzēts arī eksportam, bija piezīme "Made in Germany" vai tikai "Vācija".

Vai var noteikt porcelāna vecumu?

Ne vienmēr un tikai aptuvenais. Pamatojoties uz pašu porcelānu - it sevišķi lajs - nevar teikt, cik sen ir porcelāns. Tomēr, tā kā daudzi ražotāji apskata 200 vai 300 gadu ražošanas vēsturi, preču zīmes gadu gaitā ir mainījušās vairākas reizes. Tāpēc bieži vien ir samērā viegli noteikt laikposmu, no kura porcelāns tiek ražots, pamatojoties uz preču zīmi. Zemāk mēs sniedzam īsu pārskatu par svarīgākajiem porcelāna zīmoliem un viņu preču zīmju izmaiņām gadsimtiem ilgi.

svarīgākie porcelāna zīmoliem un savu zīmolu

Šajā rakstā mēs piedāvājam porcelāna un ražotājiem, kuri izraudzījās www.welt.de 2007 kā labākais septiņiem porcelains. Šeit mēs vēlamies padziļināti aplūkot to preču zīmes un to atšķirības.

1. Karaliskā porcelāna rūpnīca Berlīnē.

gandrīz 300 gadus vecā uzņēmuma preču zīme par gadsimtu gaitu liecina par daudzām un daudzām krasām pārmaiņām un formu un krāsu izmaiņām. Daudzās variācijās parādās iniciāļi KPM. Bieži sastopamie skaitļi ir karaliskais skeptrs, bet vēlāk arī īsts orbs. Šeit ir preču zīme ar viņas vecumu:

  • ļoti veca zīme ir rokām apgleznoti šķērsoti KPM zobeni. Tie datums, no laika posmā no 1723 līdz 1763. Tomēr šī zīme ir viegli sajaukt ar sakrustotiem zobeniem no Meisenes rūpnīcas, kas joprojām izmanto šodien, lai identificētu Meissen porcelāna. uz porcelāna var noteikt
  • gaismu Karaliskā porcelāna fabrika no perioda 1945 - 1957. In bumbas uzbrukumā ražošanas ēka Berlīnē tika nopietni bojāts Tiergarten un rūpnīca pārcēlās uz Selb līdz Restaurācijas 1957th Porcelāns, kas ražots šajā periodā, ir apzīmēts ar karalisko skeptru un "S", kas pārstāv Selb.
  • A sarkana orb ar burtiem KPM zemāk un veida scepteris zilā krāsā blakus tai bija tipisks etiķete no 1960. Viegli sajaukt ir pazīme Karaliskās porcelāna fabrika ar raksturu Carl Krister sastāv no vainaga un zem tā burti KPM eksistē. Bieži tiek atzīmēts arī "Rubens", burts "R" vai "Krister".
  • Šodien abstraktā, kobalta zilā skeptra rotā uzņēmuma porcelānu ar nepārprotamu apakšvirsrakstu "Royal Porcelain Manufactory Berlin".

Fürstenberg

Fürstenberga porcelāns vienmēr ir apzīmēts ar "F". Daudzās variācijās no 1860. gada "F" ir dekorēts ar imperatora kroni, kā to joprojām saglabā šodien. Papildus tam pievienots jaunāks porcelāns ar papildinājumu "Fürstenberg" zem "F".

Kahla

Kahla (Tīringene) ir salīdzinoši jauna kompānija: vecāka porcelāna no šī uzņēmuma apzīmē ar apli ar kroni un apakšvirsrakstu "Kahla". Jaunāka porcelāna tiek piegādāta ar pieciem punktiem un insultu zemāk un ar uzņēmuma nosaukumu lielajiem burtiem.

Meissen

Meissena porcelāns tika atzīmēts drīz pēc tās dibināšanas (1722) ar pasaules slavenajiem, nedaudz izliektiem kobalta-zilajiem zobeniem, kurus šodien jau izmanto marķēšanai. Bieži tiek atzīmēts arī Meissens.

Rosenthal

Rosenthal zīmols ietver arī visu variāciju kroni. Īpaša iezīme, kas izceļ logotipu no citiem, ir sava veida krusts zem vainaga, kas apzīmē nosaukumu vai vecāku versiju vidū ar nosaukumu "R & C" (Rosenthal & Co.). ♥ Hitlera laikā tika izstrādāts īpašs marķējums: virs parastā Rosentāla simbola tika novietots ērglis, kas savās naglās turēja vainagu, kurā krāsota svaastika.
Villeroy & Boch

Uz Villeroy & Boch porcelāna, līdz šai dienai ir attēlots eņģelis ar divām Hermes stieņiem. Starp tiem gandrīz vienmēr ir nosaukts uzņēmums "Villeroy & Boch" un norādīta ražošanas vieta. Ja uzņēmums trūkst, jums, iespējams, ir ļoti vecs gabals priekšā no jums.

Nymphenburg

Porcelāna zīmolu izstrāde no Nymphenburg manufaktūras var viegli saprast:

No 1754 vienkāršs, zīmogs zīmogs uz viņas porcelāna bija emblazoned.

  • 1888. gadā preču zīmi pagarināja imperatora kronis, un zīme tika paplašināta.
  • 1975 atnāca subtitrēšana "Nymphenburg" un burts "A", kas nozīmē Albrecht hercogas no Bavārijas, uz.
  • "A" 1895. gadā atkal nokrita un imperatora kronis tika samazināta un vienkāršota, kā arī "Nymphenburg" un vairoga burti.
  • Sākot ar 1997. gadu, apzīmējums virs apzīmējuma tika pievienots uzraksts "Porzellan Manufaktur", un simboli tika vēl vairāk vienkāršoti. Turklāt apzīmējumam tika atzīmēta Bavārijas kunga Franca vēstule "F".
  • kopš 2007. gada atkal no jauna iezīmēja sarežģītāku vainagu ar "F" pa labi no zīmes un virsrakstu "Nymphenburg" zem zīmes uz Nymphenburg porcelāna.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru