Grīdas apsildes izmaksas

Kad grīdas apkure ir plānota un konfigurēta, vēl viens svarīgs aprēķina aspekts ir darba kārtībā. Kad jūs jau varat ietaupīt ar šāda veida apkures daudz enerģijas un efektīvi izmantot siltumu, būtu lieliski aprēķināt pat iegādei izmaksu faktors un paredzēti ar labvēlīgu salīdzinot dažādus piedāvājumus. Protams, faktiskās izmaksas ir atkarīgas no tā, cik daudz kvadrātmetru grīdas apkures būtu jānodrošina un jānosaka. Turklāt materiālu izvēle izolācijai un Bodenebnung un citām darba iekārtām ir nozīmīga loma. Klients var ietaupīt naudu jebkurā vietā, ja viņš tikai plaši apskata apkārtni un neizvēlas pirmo piedāvājumu, neveicot mērķtiecīgus salīdzinājumus ar citām grīdas apsildes sistēmām.

energoefektīvi, bet zemu izmaksu

Lai saglabātu un izvēlēties labāko cenu apsildāmās grīdas, būtu jāprecizē šādi faktori iepriekš:

  • ir Kāda veida grīdas apkures izvēlēts (elektriskā vai karstu ūdeni)?
  • Vai tā ir veca ēka vai jauna ēka, kurā ir uzstādīta grīdas apsilde?
  • Rezultāts no iepriekšējā punkta: cik augsne ir jāaizsargā?
  • Cik daudz kvadrātmetru tiek uzkarsēts?
  • Kāda redzama grīda vēlāk aptvers grīdas apsildi?

Visi šie aspekti ir svarīgi, ja pērk cenu eiro, jo tie lielā mērā nosaka summu, siltuma vadītājs, kā arī materiālus iepriekšēju un faktisko uzstādīšanas darbu. Tādējādi ietaupot izmaksas pēc ieklāšanas tomēr, izmaksas ir atkarīgs arī no redzamā pārklājumu, kas ved uz dažādām siltuma jaudu, kam likt vairāk vai mazāk apsildes kabeļus vai apkures caurulēm. Elektriskās grīdas apsildes gadījumā speciālisti apgalvo, ka viņiem nav jāgaida vairāk par 38 eiro par uzstādīšanu par kvadrātmetru. Šādā cenā ir iekļauta līme, lai aizpildītu spraugas, bet arī izolācija ir iekļauta cenā. Izmaksas ir zemākas par parastās siltumapgādes cenām, bet arī zemākas par grīdas apkures ar karstu ūdeni cenu, kas tiek noteikta 45 eiro par kvadrātmetru. Kurš izvēlas labu siltumu izstarojošu redzamu virsmu, ietaupīs ne tikai uzstādīšanu, bet arī grīdas apsildes darbību un gūs labumu. Ja jūs uzstādāt grīdas apsildi pats, jūs varat samazināt izmaksas līdz pat 10 eiro par m² ar savu ieguldījumu.

Izmaksas šeit var ietaupīt

Pērkot zemgrīdas apkuri, nevajadzētu pazust no slavenā ražotāja piedāvājumu. No vienas puses, šeit pārliecinoši tiek garantēta ilgstoša kvalitāte un ilgstoša garantija, kas ražotājam sola celtniecību un ilgstošu izmantošanu. No otras puses, grīdas apkure ir ļoti energoefektīva un izmanto siltuma pieaugošo fizisko likumu. Tādējādi ir iespējams ne tikai ietaupīt iegādi, bet arī ekspluatācijas fāzē un nodrošināt, ka enerģijas izmaksas pastāvīgi un konsekventi tiek samazinātas. Salīdzinot augstas kvalitātes piedāvājumus, vislabāko cenu var atrast ātri. Izolāciju var arī ietaupīt, nezaudējot lielu siltuma saglabāšanu, pamatojoties uz profesionāli izvēlētiem materiāliem. Situācija ir atšķirīga segumiem, kas izlietas šķidrā veidā uz apsildes kabeļiem vai -pipes bija dārgi, bet ir daudz efektīvāka un novērst gaisa kabatas, kas samazinātu siltuma jaudu virs redzamās virsmas. Paredzamo virsmu var izvēlēties labvēlīgi, bet ar lielu siltuma izkliedes īpašību. Optimāla grīdas seguma pamatne apkurei var būt akmens, koks vai paklājs. Paklājs patiešām ir lētākais, bet ne visizdevīgākais grīdas līmenis efektīvai siltuma izkliedēšanai.

Pastāvīgās izmaksas un ekspertu apkope

Ar diennakts ekspluatāciju visa gada garumā grīdas apkure uz kvadrātmetru patērē aptuveni 600 kWh gadā. Tomēr, tā kā apkuri parasti neizmanto 24 stundas diennaktī un vasaras mēnešos maz, ja vispār, eksperti norāda enerģijas patēriņu uz m², vidēji 300 kWh. Tas ir daudz lētāk nekā tradicionālā apkures sistēma, jo tas izkliedē siltumu diezgan selektīvi, bet ne vienmērīgi visā telpā. Nepieciešama ikgadēja uzturēšana, tiek atklāts deficīts un tiek sasniegta maksimālā funkcionalitāte. Problēmas ar vienmērīgu siltuma sadalījumu var konstatēt tik agri un koriģē speciālists. Ja jums nav jāgaida apkures sistēma, ja jums ir defekts, jūs varat būt pārsteigti par lielām izmaksām. Apkope ir ļoti lēta un var tikt realizēta profesionāli īsā laika posmā. Līdz šim labāk izplata siltumu telpā, var samazināt enerģijas izmaksas pareizi un panākt patīkamu siltumu, kas perfekti izplatīta telpā un dara ne tikai tiešā tuvumā sildītāju patīkamu temperatūru grīdas apkuri.

Par un pret grīdas apkuri

Ja ēkas ēkā ir jauna ēka, to ir salīdzinoši viegli uzstādīt un uzstādīt grīdas apsildīšanai tieši uz svaigi izliektas grīdas. Vecajā ēkā ir nepieciešams sagatavošanas darbs, kas ne tikai palielina izmaksas, bet arī rada milzīgu darba apjomu. Tomēr iekārta ir lietderīga, jo grīdas apkure var ietaupīt daudz vairāk enerģijas, nekā tas būtu gadījumā ar parasto apkures sistēmu. Ar pareizi izvēlēto redzamā segumu, ir blakus pūles un laiku, kurā telpā, jo žāvēšanas laikā grīdu nevar izmantot, ne pretargumentus siltajām grīdām. Tomēr, ja jūs izvēlaties ļoti bieza paklāja vai maz siltuma caurlaidīga virsējo slāni, ne sajust pozitīvo efektu apsildāmu grīdu un patērē augstas elektroenerģijas izmaksas, jo apkure ir nepieciešams veikt labāk nekā piemērotu grīdas.

Ar grīdas apsildi jūs varat sildīt par zemu cenu un ietaupīt uzstādīšanas izmaksas. Daudzas darba vietas var tikt realizētas bez eksperta palīdzības, un darba materiāli ir lēti iegādāties. Patīkama atmosfēra telpā ir pārliecinoša, jo aukstas kājas pieder pie pagātnes un pat siltuma izplatību, kas ir ļoti izdevīgi pa selektīvi uzmontētu apkuri un palielinās labklājību. Pielāgojot pareizos materiālus, pirmā izvēle var būt profesionāla meistarība un pareizā attāluma izvēle starp sildelementiem kopā ar redzamo virsmu, grīdas apsilde. Neatkarīgi no tā, vai patērētājs nolemj izmantot ūdeni vai elektrību, enerģijas patēriņa izmaksas būtiski neatšķiras. Vēlama ir grīdas apkure ar elektrību, jo tā ir īpaši efektīva siltuma izkliedē un netiek piegādāta ar ūdeni.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru