Kije gofrownica - tak wafel uda gofry

mieszkaniowe nadal smakuje o wiele lepiej, gdy świeże i ciepłe wychodzi z żelaza wafel. Ale jeśli żelazo zostało użyte kilka razy, gofry przyklejają się do niego. Wafel z powłoką należy również smarować pomimo innych informacji. Pokażemy Ci, jak piec chrupiące gofry bez klejenia.

krok po kroku wafle wafel

  • ogniotrwały
  • smar silikonowy Pędzel wafel żelaza
  • silikonu lub drewnianą łopatką

1. podgrzewania i tłuszcz

Nawet powlekane żelazo zalecana łatwo szczotki tłuszczem żaroodpornego. Żelazo musi zostać podgrzane. Większość urządzeń będzie wyświetlać małe światło po zakończeniu wstępnego podgrzewania. Jeśli gofrownica jest już starsza, po wstępnym podgrzaniu powinieneś dobrze wysmarować płytki.

2. Test gofra

Zwłaszcza pierwszy wafel procesu pieczenia jest nieco problematyczny. Jeśli żelazko jest bardzo twarde, należy nałożyć trochę zbyt dużo tłuszczu i wypiec test lub wafel. Ten pierwszy wafel następnie zasysa tłuszcz i należy go wyrzucić. Przygotowuje również talerze dla innych gofrów, które są wtedy naprawdę pyszne. 3

tłuszcze przed pieczeniem przed jakimkolwiek wafel należy rozgrzej żelazko dokładnie i bardzo cienką smar za pomocą pędzla. W cieście waflowym masło powinno być używane jako tłuszcz. Masło lepiej trzyma ciasto, nie rozsiewając uciążliwego smaku. Jednak masło nie nadaje się do smarowania talerzy.

4. Mniej znaczy więcej

Take zbyt dużo ciasta, pęcznieje się na krawędzi i wafel nie jest gotowane, ponieważ żelazo nie może być poprawnie zamknięty. Dzięki testowemu waflowi możesz już ćwiczyć ile ciasta potrzebujesz. Użyj filiżanki lub dużej kielni, aby znaleźć idealną ilość. Nie jest źle, jeśli nie ma ciasta na krawędzi.

Tips & TricksUżyj tłuszczu kokosowego lub tłuszczu palmowego podczas pieczenia za pomocą gofrownicy. Wtedy nie ma znaczenia, czy żelazka nie można dokładnie regulować i regulować. Tłuszcz nie spala się tak łatwo i nie powoduje przy tym nieprzyjemnego smaku.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz