Logu drošības filmas - kā viņi strādā un ko viņi dara?

Stikla izturība pret ielaušanos ir dārga un to var modernizēt tikai kā daļu no logu nomaiņas. Labot logu aizsargus, kurus jūs varat pielīmēt. Ko šie slaidi atļauties, kur viņi tos iegūst un kā viņi strādā, lasīt šajā ziņā.

logu aizsargplēvju pielietojums

logu aizsargslānis tiek pielīmēts pie logu rāmju ārpuses kā aizsardzība pret ielaušanos. Lietojumprogramma iet viegli ar nedaudz prasmes. Vācijā piedāvātās filmas tiek piegādātas tieši līdz loga izmēram, tādēļ griešana nav nepieciešama.

Pirms lietošanas logu rūpīgi jānotīra. Plēve tiek uzklāta bez saspiešanas un droši nostiprināta, izmantojot montāžas koncentrātu. Ar rakeļa palīdzību filmas tad jāpiemēro tikai burbuļošanai un bez grumbām.

Logu aizsargplēvju veiktspēja

Atkarībā no ražotāja filmas darbojas atšķirīgi. Pretarklaušu stiklojumu var sasniegt saskaņā ar DIN 356, bet tikai zemas pretestības klasē. Parasti augstas kvalitātes filmas nodrošina sertificētu P2A aizsardzību. Augstākās klases ir ļoti grūti sasniedzamas.

Darbības saskaņā ar DIN testu

Tas ir, šīs filmas parasti ir izturīgas pret triecienu. Kā šīs klases tests DIN nosaka, ka stiklam jāatbilst brīvās krišanas lodītes ietekmei, kas sver 4,11 kg.

Pretestības klases P2A, DIN nodrošina trīskārtīgu bumbas kritienu, kas nokrīt no 3 metru augstuma. Triecieniem jāatrodas trīsstūrī ar 13 cm malas garumu. Ja stikls iztur balles triecienu bez bojājumiem, tas ir sertificēts pretestības klasē P2A.

Ražotājs Vācijā

IFOHA

Viens no pazīstamākajiem Vācijas ražotājiem ir IFOHA (www.ifoha.com). Viņu filmas ir sertificētas VdS un sasniedz P2A aizsardzības klasi. Tātad "pretzagšanas folijā" ir tikai Durchwurfhemmung. Protams, izrāvienu pretestība patiešām nevar atļauties filmu.

Attiecībā uz pašu filmu uzņēmums nodrošina garantiju no 5 līdz 10 gadiem. Filma sastāv no īpašas divslāņu konstrukcijas un kopumā ir 300 mikronu biezs. Papildus aizsardzībai pret ielaušanos filma, tāpat kā lielākā daļa filmu tirgū, piedāvā gandrīz 100% UV aizsardzību.

Folija ir ļoti caurspīdīga un līdz ar to grūti atpazīstama diskā. Tas rada efektīvu, gandrīz neredzamu aizsardzību. Filmas cenas sākas apmēram 38 eiro par m².

HAVERKAMP

Ražotājs Haverkamp piedāvā pasaules spēcīgāko drošības plēvi, kas ir sertificēta saskaņā ar DIN pretestības klases P3A. (Www.haverkamp.de). Filmai ir arī sprādziendrošas un liesmu slāpējošas īpašības, lai aizsargātu pret vandālisma failiem.

Šīs filmas lietošana tomēr jāveic speciālistam, jo ​​augstajai pretestībai jāizmanto speciāls malas blīvējums. Alternatīvi filmu var arī nospiest zem stikla patronu sloksnes. Plēves biezums ir 555 mikroni. Ražotājs filmai nodrošina 5 gadu garantiju, kā arī IFOHA.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru